Поліцейським накупили нових автомобілів

Нацполіція в результаті тендеру купила 83 нових гібридних кросоверів, витративши на них понад 112 млн. гривень. Тендер проводився в системі ProZorro.

Слід зазначити, що Національна поліція змогла провести конкурс на цю покупку тільки з третього разу. Перші два тендера не відбулися через занадто малу кількість учасників.

Тендер виграла компанія «Ніко Діамант», що запропонувала поліції 83 кросоверів з гібридною силовою установкою за загальну суму в 112,174 млн. гривень. Це на 40 тис. дешевше, ніж пропозиція іншого учасника тендера. Таким чином, кожен з цих нових кросоверів обійшовся поліції в 1,3 млн. гривень.

Нові гібридні автомобілі поповнять автопарк української поліції до травня 2019 року. Всі вони повинні бути 2018 року випуску. Колір білий.

У цій історії не обійшлося без скандалу. Організаторів тендеру звинуватили в тому, що конкурсна документація була розроблена під одного конкретного продавця, що виключає конкуренцію. Організатори тендеру ці звинувачення відкинули.

Раніше експерти державної аудиторської служби прийшли до висновку, що поліцейські гібридні автомобілі Toyota Prius і Mitsubishi Outlander PHEV надали менше позитивний вплив на екологію, ніж очікувалося. Вірніше, вони практично ніякого позитивного впливу на екологію не зробили. Під час експлуатації цих машин в 2015-2017 роках викиди парникових газів знизилися на 95-97% менше, ніж планувалося.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.