Українці стали більше витрачати грошей на машини: що зараз в тренді

З січня по липень 2018 року в Україні ввезли майже 108 тис. легкових автомобілів, причому більше половини з них були зроблені в Європі. Такі цифри оприлюднив український Держстат.

Таким чином, імпорт легкових автомобілів в Україну за перші сім місяців 2018 року по порівнянні з таким же періодом минулого року підскочив на цілих 31%. Погодьтеся, зростання дуже значне.

У грошовому вираженні ввезені автомобілі в нашу країну в січні-липні 2018 року оцінювалися в 1,15 млрд. Доларів. Той, хто говорить про низьку купівельну спроможність українців, явно помиляється.

У 2018 році в Україні різко збільшилися продажі електромобілів і гібридних автомобілів. Це пов’язано з тим, що з 1 січня на електромобілі зняли податки. В результаті електричні машини стали менше коштувати. Правда, з 1 січня 2019 року на них знову повинні ввести податки, але є шанс, що Верховна Рада продовжить пільги на «зелені» авто.

Раніше повідомлялося, що в 2017 році в Україні продали понад 80 тис. Автомобілів на загальну суму близько 2 млрд. Доларів. Судячи з усього, в нинішньому році будуть приблизно такі ж цифри.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.