Українським водіям доведеться мати справу з «чорними конячками»

Положення інспекторів з паркування, які з 27 вересня отримали право штрафувати за неправильно припаркований автомобіль, і навіть тимчасово його затримувати, неоднозначне. Їх можна назвати «темними конячками». Так вважає юрист Володимир Караваєв.

За словами Караваєва, інспектори з паркування, які отримали розширені повноваження, вірніше, частина функцій поліції, не мають для цього законодавчої бази. На жаль, органи влади законодавчо не підготувалися до розширення повноважень інспекторів з паркування. Але ж вони в своїй роботі повинні мати доступ до відповідних баз даних.

Також не зовсім зрозуміло, хто буде приймати на роботу інспекторів з паркування. З одного боку – це цивільні службовці. З іншого боку – у них занадто великі повноваження, пересічні з завданнями поліції.

Володимир Караваєв вважає інспекторів з паркування «темними конячками», від яких поки не дуже зрозуміло, що чекати. Одне він знає точно – через невизначення їх статусу будуть серйозні проблеми.

Нагадаємо, що з 27 вересня в Україні вступили в дію нові правила паркування, які передбачають фото- і відеофіксацію правопорушень і розсилку повідомлень про порушення. Правда, є думка, що для «роботи» цих правил поки відсутня законодавча база.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.