Що вас чекає, якщо ви вирішите пригнати авто з Німеччини

Процедури покупки і легальної перегонки машини з Німеччини досить складні.

Всі процедури покупки авто в Німеччині і процесу легальної перевезення його в Україну досить складні і вимагають часу. Щоб мати уявлення, з чим ви зіткнетеся, якщо вирішите купити авто в Німеччині, ICTV описав процедуру покупки, розмитнення та реєстрації німецьких автомобілів.

1. Купівля повинна бути правильно оформлена
Якщо ви купуєте у приватної особи – це може бути договір купівлі-продажу. Якщо авто купується в салоні – рахунок-оферта.

Також ви обов’язково повинні отримати сертифікат відповідності ЄС і свідоцтва про реєстрацію з повною і обмеженою інформацією.

2. Перевірте всі документи
Потрібно уважно вивчити документи водія та дані самого авто (в тому числі ПІБ власника, VIN-код авто і інше)

3. Зверніться в службу реєстрації
Даний етап обов’язковий, яким би чином ви не купували авто. Щоб впоратися швидше тут краще скористатися послугами перекладача. У підсумку ви повинні отримати нові свідоцтва, страхування і транзитні номери.

4. Транзит в Україну
Найпростіше добиратися через Польшк. Бажано придбати транзитну декларацію Т2, інакше доведеться доплачувати 0,5 євро за кожен кілометр транзиту за так звані “послуги супроводу”. Як альтернативою, можна скористатися “автопоїздом”.

5. Розмитнення
Процес розмитнення складний, а відсутність необхідних документів може призвести до проблем. Тому радиться звернутися до митним брокерам. Причому зробити це краще ще до поїздки в Німеччину.

6. Сертифікат відповідності
Далі вам необхідно отримати новий сертифікат відповідності. Якщо ви скористалися послугами митних брокерів, вам доведеться лише пригнати авто на огляд до відповідної установи, сплатити мито і отримати сертифікат

7. Реєстрація
На останньому етапі потрібно з усіма документами і на машині приїхати в МРЕВ. Там оплачується відповідна вашому авто мито.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.