Водії збунтувалися проти камер фіксації порушень ПДР

Все більше і більше американських штатів і міст відмовляються від камер контролю швидкості і автофіксації проїзду на червоне світло світлофора. У США наполегливо ходить думка, що такі камери потрібні насправді не для зниження кількості ДТП, а для поповнення бюджету.

Американці вже давно не довіряють камерам контролю швидкості і фіксації проїзду на червоне світло світлофора. Справа дійшла до того, у багатьох штатах автоматичну фіксацію порушень ПДР скасували. Так, наприклад, в 2015 році такі системи заборонили в штаті Нью-Джерсі.

Камери контролю швидкості і фіксації проїзду на червоне світло світлофора можуть бути незабаром заборонені в Арізоні. У всякому разі, такий законопроект зараз розглядається в Сенаті.

У свою чергу, в минулому місяці за заборону фіксації проїзду на червоне світло світлофора висловився губернатор штату Техас Грегг Ебботт. І це при тому, що Техасу такі пристрої приносять дохід в 16 млн. Доларів щорічно.

За даними вчених з Університету Арізони, за останні роки в Сполучених Штатах кількість камер фіксації проїзду на червоне світло світлофора знизилося на 20%. Американці на опитуваннях і референдумах голосують проти них.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.