3 найбільш поширені випадки, які повільно вбивають ваш автомобіль

Іноді автовласники навіть не замислюються, якої шкоди завдають своїй машині під час неправильної експлуатації.

Для того, щоб автомобіль перестав їздити не обов’язково здійснювати радикальні заходи, наприклад, затиснути гальма і газ одночасно. Які ж дії призводять до поломки автомобіля? Розглянемо 3 найбільш поширені випадки, які зменшують термін життя вашого залізного коня, інформує Ukr.Media.

№1. Багажник на даху

Багажник, який встановлюється на дах авто – річ корисна, але цим додатковим місцем, потрібно користуватися обережно. Максимальна вага, яку може провезти машина на даху, залежить від таких факторів: клас машини, спосіб кріплення багажника та інше. У середньому, звичайний седан витримує близько 70 кг. Головна причина пошкодження в авто, що перевозить вантаж на даху – це зміна аеродинаміки і розподілу ваги машини. Також, при прискоренні, наприклад до 80 км/год, такий вантаж може зміститися назад, багажник відірветься і зашкодить даху авто.

№2. Дати машині відпочити

Машину винайшли, щоб вона їздила. Якщо автовласник вирішив дати відпочити своїй “конячці”, наприклад, рік і більше, то це може стати причиною безлічі проблем. Справа полягає в наступному: транспортний засіб має рухомі деталі, які повинні регулярно змазуватися. При тривалому «відпочинку», масла деяких вузлів можуть підсохнути. Якщо такий автомобіль різко завести, то є шанс почути скрегіт металу. Порада: коли купуєте машину, і вам кажуть, що машина довго стояла в гаражі, уточніть наскільки довго авто було без руху.

№3. Заправлятися дешевим паливом

Іноді, водій забуває вчасно заправитися, і йому доводиться їхати на найближчу заправку. Але не на всіх АЗС продають хороше паливо. Неякісне паливо, може створити багато проблем надалі. Наприклад, збільшити витрати палива і погіршити тягу двигуна. Одна заправка на неперевіреній АЗС може призвести до серйозних наслідків, наприклад, ремонт двигуна. Особливо це стосується сучасних машин з високотехнологічними двигунами.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.