Водіїв звільнять від бензинового зашморгу

Ізраїльські вчені з Університету Бен-Гуріона за допомогою своїх колег з Технічного інституту в Хайфі в результаті нового дослідження дізналися, як можна робити чисте і дешеве водневе паливо для автомобілів. Правда, поки це тільки в теорії, пише autonews.ua.

Найбільшим потенційним джерелом водневого палива є звичайна вода. Якщо буде знайдено спосіб поділу молекули Н2О на її складові частини, то таке паливо дійсно можна створити.

Команда ізраїльських вчених стверджує, що вони теоретично знають, як можна розділити молекулу Н2О на складові частини. В майбутньому це призведе до масового виробництва автомобілів, які стануть працювати на водневому паливі. Такі машини будуть навіть кращі, ніж електромобілі. По-перше, водневі автомобілі легше заправляти, ніж заряджати батареї електрокарів. По-друге, запас ходу у водневих машин більше, ніж у транспортних засобів з електричною силовою установкою.

Зараз деякі автовиробники випускають автомобілі на водневих паливних елементах. Особливо велику увагу такому виду палива приділяють японські компанії Toyota, Honda і Nissan. Вони вкладають десятки мільйонів доларів в дослідження, і вже досягли певних успіхів.

Результати цього дослідження ізраїльських учених були опубліковані в жовтневому номері журналу Nature.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.