Easy-Car – терміновий викуп автомобілів

Easy-Car готові зробити терміновий викуп запропонованого вами авто. Автовласник, який вирішив скористатися послугою компанії, вже протягом години після звернення до фахівців зможе забрати гроші за продану машину. Терміновий викуп авто даною компанією передбачає наступне. Фахівці компанії самостійно виїжджають до вас для оцінки авто. Абсолютно безкоштовно вони оформлять довіреність. Машина знімається з обліку, перевозиться вона за рахунок компанії.

терміновий викуп автомобілів

Викуп авто здійснюється не тільки по Києві, але в і передмісті. Кожен день і практично цілодобово компанія чекає ваших дзвінків. Переважно купуються іноземні авто. Рік випуску машини може бути від 1988 до 2009. Авто викупляється як новий, так і старий автомобіль. Автовласники праворульних і кредитних автомобілів також можуть запропонувати їх.

Терміновий викуп автомобілів з пробігом може стати в нагоді в тому випадку, коли терміново потрібні гроші. Вигода очевидна: вранці продаж, ввечері гроші. Навіть не знадобиться звертатися в банк за кредитом і переплачувати величезні відсотки за позикові кошти.

Перевага термінового авто викупу – укладення угоди за годину. Ви телефонуєте і через годину маєте на руках повну вартість авто.
Як приклад розрахунку вартості автомобіля при терміновому викупі розглянемо такий.

Пропонується машина, яка не була в серйозних ДТП і у автовласника всі документи чисті з юридичної точки зору. Зауважимо, що двигун і коробка передач авто справні. Основне – це попит на дану марку авто і його колір. На сайті https://avto-vykup.com.ua/ є функція, що дозволяє швидко визначити рівень попиту. Там вказується кількість переглядів того чи іншого авто за певний часовий проміжок.

Викуп будь-яких авто впливає на ціну і терміновість укладання угоди, але цей вплив несуттєвий. Вони оглядають автомобіль зовні. Дивляться на стан салону. Комплектацію машини, дефекти кузова, несправності впливають на кінцеву ціну. Виходячи з усього цього, формується вартість представленого вами автомобіля, яку фахівці даної компанії озвучують вам.

Буває, що власник машини хоче продати її, тому що потрапив в аварію і не бажає займатися лагодженням. У цьому випадку йому допоможе терміновий авто-викуп. Він не тільки позбудеться від свого розбитого засобу пересування, а й трохи заробить.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.