Як проводиться діагностика автомобіля?

Комплексна діагностика двигуна та інших деталей автомобіля – обов’язкова частина будь-якого ремонту, що дозволяє визначити найдрібніші неполадки і виявити деталі, яким потрібна заміна. Сучасна діагностика автомобіля проводиться з використанням комп’ютерних систем, але навіть найпотужнішу електроніку повинен доповнювати досвід майстра.

Як проводиться діагностика?

Комплексна діагностика передбачає аналіз стану всіх систем автомобіля: це не тільки контроль складових двигуна, але і перевірка роботи амортизаторів, систем кондиціонування і опалення, гальмівних колодок і т.д. Діагностику автомобіля краще провести перед його покупкою, щоб в подальшому не довелося за свій рахунок усувати приховані несправності.

Комп’ютерна техніка тут розширила можливості автомеханіків: за допомогою адаптерів OBD-II ELM327 v1.5 Bluetooth датчиків і системи кодів помилок можна точно визначити широкий ряд несправностей. Вона дозволяє перевірити відразу кілька важливих параметрів: кількість обертів на холостому ходу, роботу датчика кисню, від якого буде залежати витрата палива, і т. д. За допомогою комп’ютерних систем можна виявити навіть дрібні недоліки в роботі мотора, що дозволить швидко провести поточний ремонт, не чекаючи, коли виникне серйозна поломка.

Автоцентри здебільшого працюють з іномарками, але є і такі фахівці, що роблять діагностику і вітчизняним маркам автомобілів, знають всі особливості популярних іномарок так і більш бюджетних автомобілів. Завдяки високій участі комп’ютерних систем та кваліфікації майстрів  ви зможете отримати вичерпну інформацію про стан машини і визначитися з тим, які ремонтні операції краще провести відразу.

Ціна на діагностику автомобіля виявиться невисокою – в центрах обслуговування здебільшого ви знайдете вигідну вартість, від 200 до 1000 грн. в залежності від марки та типу діагности, базується ціна, як на перевірку автомобіля, так і його ремонту. Комплексна діагностика автомобіля дозволить підготувати його до ремонту і швидко усунути будь-які несправності.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.