В Україні придумали нову схему щоб менше платити за розмитнення авто

Поки сотні тисяч українців намагаються розібратися, які документи потрібні, щоб згідно з новим законом розмитнити “євробляхи” за пільговим тарифом, на Волинській митниці знайшли новий спосіб зниження митних платежів при імпорті машин.

Щоб знизити митні платежі при імпорті автомобіля, потрібно досить істотно знизити його вартість.

Для цієї мети у митників і брокерів, що беруть учать в схемах, завжди був набір пояснень. Наприклад, що даний автомобіль – після ДТП, має пошкодження. Пошкодження можуть бути як реальні, так і тільки в митній декларації. Звичайно, якщо підкріпити ці “пошкодження” додатковими 200-300 доларами.

Але останнім часом провертати її стало все складніше. Справа в тому, що митники під час оформлення автомобіля повинні робити його фотографії. А прокуратура після річного конфлікту з митницею уважно стежить за дотриманням всіх вимог закону. Тому рядові митники, чиїми руками зазвичай і реалізуються схеми, просто відмовляються в них брати участь. Оформлення через це буксує, а доходи падають.

Тепер ціна на ввезений б/у-шний автомобіль має перевірятися в сервісі SCHWACKENET. З цією метою для митниць був придбаний платний доступ до сервісу, а на кожній митниці визначена людина, яка має логін і пароль для входу в систему. Здавалося б, проблем бути не повинно, все використовують одну базу цін на автомобілі, і різниця між митними платежами повинна бути мінімальною у всіх регіонах.

Однак виявилося, що на Волинській митниці імпортувати автомобілі на 20% – 30% дешевше, ніж по всій Україні.

Причина цього в тому, що там використовують не німецьку, а швейцарську версію сервісу SCHWACKENET. А в ній ціни на машини приблизно на 20% – 30% нижче.

В результаті за останній місяць оформлення автомобілів на інших митницях країни або взагалі зупинилося, або йде невеликими обсягами. Оскільки імпортерам вигідніше оформити імпортний автомобіль на Волині.

Оформляти за пільговими цінами автомобілі на Волинській митниці мають право тільки узгоджені з керівництвом брокерські компанії: ТОВ “АВТО-ДОМ-Ю”, ТОВ “А-2”, ТОВ “Марем Україна”, ТОВ “ВЕСТ БРОК”, ТОВ “ВОЛІНЬБРОКСЕРВІС”, ТОВ “ЗАХІДАВТОЕКСПРЕС”, ТОВ “РЕЙД СМАРТ” ТОВ “ПРОМЛЕГАЛ”, ТОВ “ЛКИ ГРУП”, ТОВ “ЛІНКОРД ЛТД”, ТОВ “КАСТОМС ПРОСВІТОК КАМПАНІЇ”, ТОВ “Касма”, ТОВ “КЕПІТАЛ ВАЙТ”, ТОВ “А-СТАНДАРТ “, ТОВ” УКРАВТОЛЕНД “, ТОВ” ТРАНС БРОК “, ТОВ” ЛІДЕР АВТО ЗАХІД “, ТОВ” АВТОМАНІЯ ЗАХІД “. І це тільки невелика частина підприємств, задіяних в схемі “Швака”.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.