Розвіз співробітників, як частина бізнес-процесу

Декілька десятків років тому, доставка працівників на роботу та назад була звичною справою. Потім така практика збереглася лише серед значних підприємств, а сьогодні ця послуга знову набирає популярність. Адже вона демонструє не лише турботу про власне підприємство (добираючись на робочого місця з комфортом, працівники не стомлюються від подорожі у громадському транспорті, і врешті більш ефективно виконують зобов’язання), а і про співробітників.

Коли доставка – необхідний крок

Говорячи про такі послуги, перше що приходить на думку – це забезпечення комфортними умовами праці, в тому числі і стосовно транспортного моменту. Але інколи виникають ситуації, коли розвезення співробітників з певного місяця (станція метро, зупинка громадського транспорту, парковка) до підприємства та зворотній шлях, це необхідність. Мова йде про компанії чий робочий графік може відрізнятися від графіка роботі громадського транспорту, або філіал чи частина підприємства знаходяться за межами міста чи у значному віддалені від великих транспортних вузлів. Навіть у великих містах та великих мегаполісах є такі складні (у транспортному питанні) локації. Тому за для забезпечення власного підприємства кваліфікаційними кадрами, керівники мають йти на такі заходи.

Є варіанти

Якщо потреба у доставці співробітників виникає на постійній основі, то у підприємства є декілька шляхів вирішення цього питання:

  • взагалі не займатися транспортними потребами, і полишити працівників сам на сам вирішувати свої складнощі. Так, такий варіант теж має право на життя, але необхідно розуміти, що є великий ризик втрати цінних кадрів, котрі не захочуть кожного дня «здійснювати диво» по вчасному потраплянню на робоче місто.
  • Купити власний транспорт. Цілком логічний наслідок для вирішення проблеми, але не кожне підприємство, навіть з тих, хто турбується про власних працівників, в змозі здійснити цей крок. Це пов’язане не лише з великими витратами, але й з необхідністю розширення штату (для транспорту потрібен кваліфікований водій), підтримки працездатності транспорту, отримання необхідних документів. Особливо важко вирішите це питання, якщо необхідність у перевезенні виникає не кожного дня.
  • оренда автобуса чи мікроавтобуса у компанії-перевізника https://servisbus.com.ua/razvoz-personala-i-sotrudnikov/ . Незалежно від того, наскільки часто, та від кількості пасажирів компанія-перевізник зможе підібрати необхідний варіант.

Це буде особливо вигідно для тих компаній, які не мають постійної пасажиро-завантаженості. Наприклад, вранці потрібно відвезти 10 людей, а в вечорі – 28. Тож, або необхідно робити декілька поїздок (якщо в розпорядженні є тільки мікроавтобус), або вранці заправляти паливом транспорт, який поїде напівпустим. Чи довірити виконання цих зобов’язань професіоналам, і вони (в залежності від умов) будуть корегувати вибір транспортних засобів і частоту маршрутів, щоб вашим співпрацівникам було комфортно, а вам – вигідно.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.