Листи щастя вже записали у держбюджет на 2019 рік

На розбудову, відновлення та експлуатацію системи фіксації порушень ПДР в автоматичному режимі, якої ще немає, виділили 50% суми штрафів від її роботи.

Про це повідомляє Автоцентр.

З 1 січня 2019 р. вступають в силу законодавчі зміни до Бюджетного кодексу України (закон №2621-VIII від 22.11.18), якими передбачено (ст. 29 п. 13-5), що до спеціального фонду держбюджету будуть зараховуватись 50% надходжень від штрафів за адміністративні правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху (БДР), зафіксовані в автоматичному режимі. У статті 30 (п. 21) вказано, що зібрані таким чином кошти будуть використовуватись «на здійснення заходів із впровадження, розбудови, відновлення та експлуатації системи фіксації правопорушень у сфері БДР в автоматичному режимі. Таким чином коло замкнулось, але законодавці чітко визначили, які саме організації зможуть використовувати ці кошти. Так, Міністерство внутрішніх справ України та Національна поліція зможуть використати 40% вказаних коштів.

Як нам пояснили законодавці, в Бюджетному кодексі дійсно йдеться про період, коли «листи щастя» вже почнуть надходити. А вже в самому Державному бюджеті 2019 передбачено, що створення і запуск системи фото- відео-фіксації порушень ПДР в автоматичному режимі буде фінансуватися за рахунок «Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року», на яку заплановано близько двох мільярдів гривень (2 096 457 500 грн.).

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.