Пити чи не пити? Які дози алкоголю безпечні для водія

В період свят водія підстерігає особлива спокуса випити пару чарок. Є випадки, коли вечором «святкуємо», а зранку треба кудись їхати.

Про це повідомляє Дорожній Адвокат у Facebook.

Прочитавши в Інтернеті інформацію про допустимі дози алкоголю та час їх виведення з організму, водії починають підраховувати скільки можна випити чарок до запланованого виїзду, щоб у разі зупинки поліцією алкоголю в крові вже не виявили.

Усім ж відомо, що «п’яна» їзда є дорогим задоволенням: штраф коливається від 10 до 40 тис. грн. із позбавленням права керування на строк від 1 до 10 років.

Також окрім штрафів, «п’яна» їзда є небезпечною як для водія, так і для оточуючих, оскільки знижує його увагу та швидкість реакції. Тому в більшості аварійних ситуацій на дорогах винен алкоголь!

Але слід задуматись над тим, чому межа допустимої концентрації алкоголю в крові в різних країнах коливається в широких межах, а саме від 0,0 проміле до 0,8 проміле (В Україні – 0,2 проміле). Цей факт мав би насторожити: а чи існує ця межа взагалі?

Тому, на нашу думку, безпечних доз алкоголю нема, і одна чарка є непередбачуваною, та категорично не рекомендуємо вживати алкоголь перед поїздкою.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.