Будівництво АЗС краще довірити професіоналам

Після того, як буде обрана яка відповідає всім вимогам ділянка, можна зайнятися пошуками будівельної компанії, яка має досвід в будівництві автозаправок. Компанії, що мають таку спеціалізацію, зазвичай пропонують своїм клієнтам послугу з будівництва АЗС під ключ. Крім того вони можуть підібрати конкретно для побудованої ними заправки оптимальний варіант комплекту обладнання під
мини азс под ключ. Сьогодні дві заправні установки з головним комп’ютером можуть обійтися вам близько 500 000 гривень.

Говним критерієм вибору будівельної компанії повинна стати її надійність. Чим довше компанія працює на будівельному ринку, тим більше вона побудувала заправок, а значить, в її надійності можна не сумніватися. Але треба неодмінно пам’ятати, що краще віддавати перевагу професіоналам. Якщо ж ви вирішили почати створювати свій бізнес «під крилом» великої брендової компанії, то вам залишиться послухатися поради, які дадуть вам її фахівці. До речі, кажуть, що деякі гіганти цього виду бізнесу мають дочірні компанії, що спеціалізуються на зведенні такого роду об’єктів.

Поставки палива на АЗС

На наступному етапі побудови бізнесу належить налагодити поставки палива на АЗС. Прямо, скажімо, вирішити це важливе питання буде не просто. У сьогоднішній боротьбі з конкурентами якісне паливо нерідко є вирішальним фактором. Отже, потрібно постаратися знайти сумлінного партнера. Стандартну схему поставок можна представити таким чином: нафтопереробний завод виробляє паливо, яке надходить на бази і в сховища, а вже потім поширюється по АЗС. Треба визнати, що сьогодні якість виробленого палива залишає бажати кращого.

Щоб при транспортуванні «доброзичливці» не знизили якість бензину, потрібно постаратися налагодити поставки так, щоб на всьому шляху проходження від нафтопереробного заводу до АЗС паливо знаходилося під постійним контролем. Це дозволить отримувати паливо тої ж якості, яке воно мало при випуску його з заводу. В силу різних причин зробити це буває не просто.

Трохи про безпеку автозаправки

На особливу увагу заслуговує безпека автозаправної станції. Щоб вирішити це питання, досить прийняти деякі заходи, зокрема, організувати охорону станції і встановити тривожну кнопку, обладнати місце для касира, захистивши його броньованими дверима і стеклами. Потрібно врахувати, що робоче місце касира не повинно бути видимим з вулиці.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.