Що робити якщо замерзла омивайка в бачку? (ВІДЕО)

Застигання незамерзайки в бачках омивача скла – вкрай неприємна, але поширена проблема. Щоб рідина, призначена для очищення скла, перетворилася на лід, не обов’язкові сильні морози: досить купити товар неналежної якості. При натисканні на важіль омивача форсунки не видають рідини і щітки працюють на суху.

Замерзання омивайкив бачках призводить до того, що водієві доводиться робити зупинку кожні 300-400 м, кидати на лобове скло автомобіля сніг. На щастя, є ефективні способи боротьби з завмиранням незамерзаючої рідини, про які пише 1od.in.ua.

Звичайно, можна залишати авто в гаражі з працюючим опаленням. Методика ефективна, але мало у кого є така можливість. Для постійного і швидкого вирішення даний метод не підходить.

Замерзла незамерзайка в форсунках

Важливий момент: часто застигає не вся омивайка, а лише та частина, що знаходиться в форсунках і шлангу. Це пов’язано з тим, що в системі міститься невелика кількість рідини і спирт з неї випаровується досить швидко. В ночі в теплому гаражі досить для випаровування спирту в форсунках і шлангах, після чого омивайка стає звичайною водою і перетвориться на лід за кілька годин. Льодові затори перекривають шлях незамерзайки з бачка.

Видалити крижані затори можна за допомогою шприца і розморожуючою рідини для замків. Рідина вливається шприцом прямо в форсунки. Якщо захолонули тільки форсунки і трубки, омивач почне працювати.

Замерзла омивайка в бачку

Найважче доведеться в разі, якщо рідина замерзла в бачку. У сучасних автомобілях передбачений швидкий демонтаж бачка, після чого можна швидко розморозити його в гарячій воді. Однак більшість моделей не передбачають таку можливість. Якщо рідини в бачку було небагато, допомогти можуть спиртовмісні рідини, в тому числі настоянки з аптечки. Спиртовмісну рідину необхідно залити прямо в бачок. Через деякий час спирт розтопить лід, і стеклоомиватель буде прекрасно функціонувати.

При великих обсягах незамерзайки або відсутність спиртової рідини можна долити теплої води або тієї ж незамерзайки або простої води. Тепла суміш швидко розтопити лід.

У всіх випадках, якщо залишилася в бачку неякісна рідина потрібно її повністю видалити, щоб уникнути повторної прояви неприємної ситуації, а в систему заливати перевірену рідину.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.