Південна Корея планує в 6 разів збільшити продажі водневих авто

За 2019 рік у Південній Кореї планують майже вшестеро збільшити продажі водневих авто. Популяризувати машини на екопальному хочуть за рахунок субсидій і збільшення кількості заправок. Також знизять вартість самого водню, пише ТСН.

Продажі електрокарів на паливних елементах розраховують підняти від 700 одиниць до 4 тисяч вже за 2019 рік, пише Electrive.

Новий план уряду Південної Кореї назвали “водневою економікою”. До 2018 року у країні побудували орієнтовно дві тисячі електрокарів, в яких замість батареї використовують технології для перетворення водню на енергію. За новим планом, до 2025 року кількість водневих машин має зрости до ста тисяч.

До 2040 року планується подальше різке збільшення до 6,2 мільйона авто на паливних елементах, з яких 3,3 мільйона будуть експортовані. Уряд планує досягти цього шляхом розширення інфраструктури: число водневих заправок збільшать з 14 одиниць в минулому році до 310 до 2022 року і до 1200 штук до 2040.

Крім того, у Південній Кореї планують знизити середню ціну автомобіля на водні до близько 27 тисяч євро за рахунок субсидій. Водень також повинен стати значно дешевшим: мета полягає у тому, щоб до 2040 року знизити собівартість виробництва від 6,25 до 2,34 євро за кг

Очікується, що громадський та комерційний транспорт також переведуть на водень. Довгострокова мета полягає у тому, щоб ввести в обіг 40 тисяч автобусів, 80 тисяч таксі і 30 тисяч вантажівок на водні. Також планується стимуляція внутрішнього виробництва деталей.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.