Поляки масово їдуть в Україну по водійські права

Поляки масово купують в Україні права.

Волонтер Роман Синіцин пояснив, для чого поляки масово купують в Україні водійські права, пише  Politeka.

В оголошенні, розміщеному на сторінці організації Ukrainskie Prawo Jazdy Legalnie в Facebook, йдеться, що придбати права можна без внесення авансу та розрахуватися вже при отриманні документа. Очевидно, такі правила влаштовують більшість замовників.

Цікаво, що українські права полякам пропонують будь-якої категорії — А, В, С — з можливістю обміну на польські права через шість місяців.

Саме це і називає Синіцин причиною

“У поляків на права просто так не здаси, є люди, які по 10 разів здають. Отримують в Україні за гроші, а потім міняють на польські”

Примітно, стосовно такого бізнесу, то генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко вважає, що бланки, на яких видають українські права, були вивезені з Криму і Донбасу і повинні значитися в базі МВС як втрачені, хоча, можливо, до реєстру потрапили не всі документи.

“Я вважаю, що ці пропозиції з продажу посвідчень робляться на підставі прав, які залишилися невиданими, в Криму чи Донецьку. Потім в чиї руки потрапили чисті бланки, от вони й організували бізнес. Видавати нові права складніше, до того ж їх можна пробити по базі. Та й навряд чи хтось захоче чекати за 3000 євро нових прав, якщо за 1000–2000 євро можна отримати кримський варіант”, – прокоментував він одному з українських ЗМІ.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.