Оренда бетононасоса

Сьогодні в Україні по всіх областях монолітне будівництво займає одне з перших місць. Але монолітне будівництво неможливо без швидкої подачі бетону, від цього залежить не тільки якість, але терміни зведення будівель. Ще зовсім недавно, для такої роботи, застосовувалася виключно ручна праця. В даний час ситуація змінилася, і з’явилася спеціальна техніка, назва якої, – автобетононасос.

Автобетононасос- це потужний насос, встановлений на шасі вантажного автомобіля, та забезпечений стрілою і шлангами для подачі будівельного бетону на відстань від 16 до 60 метрів. Саме завдяки потужному насосу, подача будівельного бетону може здійснюватися в усіх напрямках.

Бетононасос дозволяє безперебійно подавати бетон від бетономішалки безпосередньо на місце заливки опалубки. Бетонну суміш можна подавати навіть у найвіддаленіші і незручні місця на будівельному майданчику. За оцінками фахівців, завдяки використанню бетононасоса при монолітному будівництві знижуються не тільки терміни будівництва споруди, а й собівартість. Тому послуги бетононасоса постійно затребувані.

Бетононасос, відноситься до дорогої спецтехніки, і тому купити його можуть далеко не кожна компанія. Найбільш вигідним варіантом буде, взяти бетононасос в оренду на сайті betononasos.com.ua.

Компанія « Б25 » пропонує послуги бетононасоса по всій Україні за прийнятними цінами. В компанії « Б25 » можете орендувати бетононасос з різними технічними характеристиками, з розміром стріли від 18 до 46 метрів, що дозволяє виконати всі поставлені завдання. Оренда бетононасоса особливо вигідна для малих і середніх будівельних компаній, так як за допомогою даної техніки, можливо виконувати бетонні роботи великого обсягу.

Мінімальний термін оренди бетононасоса складає одна зміна (тариф формується з 7 годин роботи бетононасоса і 1 години подачі автобетононасоса до місця проведення робіт). Компанія співпрацює не тільки з великими будівельними компаніями, але і з фізичними особами.
Вартість оренди бетононасоса залежить від багатьох факторів: моделі АБН, довжини стріли, тривалості роботи.

Увага! Слід пам’ятати, що для нормальної роботи бетононасоса необхідно підготувати безперешкодну під’їзну колію для бетононасоса, а також майданчик для самого насоса. Так само рекомендується забезпечити своєчасну подачу бетону. Залежно від технічних характеристик бетононасоса, час заливки 5м3 бетону становить від 15 до 40 хвилин. Всі дані рекомендації дозволяють значно підвищити ефективність і знизити терміни виконання робіт.

Отримати необхідну консультацію фахівця і замовити бетононасос в ви можете по телефону (044) 494 4 494  (067) 111 111 7  (067) 242 75 85 або відправити запит через форму зворотного зв’язку.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.