Volvo Trucks здійснила поставку перших електричних вантажівок Volvo FL Electric та Volvo FE Electric

19 лютого компанія Volvo Trucks здійснила поставку своїх перших повністю електричних вантажівок: сміттєвоза для компанії зі збору й утилізації сміття Renova та вантажівки для логістичної компанії DB Schenker та її партнера-перевізника TGM, які працюють у Швеції.

Вантажівки Volvo FL Electric є частиною попередньої серії, розробленої у співпраці з окремими клієнтами Volvo Trucks. Серійне (поки що обмежене) виробництво вантажних автомобілів Volvo FL Electric та Volvo FE Electric для Європейського ринку буде запущено у другій половині 2019 року.

Відсутність шуму двигуна та вихлопних газів – ось що таке електричні вантажівки! Вантажні автомобілі з електричними двигунами – це вдосконалення умов праці водія і більш тихе і чисте місто.

«У тісній співпраці з водіями та нашими клієнтами нам вдалося за короткий час розробити електрифіковані транспортні рішення, що відповідають високим стандартам продуктивності, запасу ходу, вантажопідйомності та експлуатаційної готовності», – коментує Президент Volvo Trucks Рогер Альм.

До поставки проходила підготовка, в рамках якої водії, які працюватимуть на електричних вантажівках, мали можливість пройти тест-драйв. За свідченням Рогера Альма: «Особливо вразила водіїв чутлива трансмісія, що забезпечує швидке і плавне прискорення та низький рівень шуму».

Пан Рогер Альм також зауважує: «Ми будемо продовжувати розвивати свою електрифіковану лінійку продукції. Водночас ми постійно працюємо над зменшенням негативного впливу на навколишнє середовище та клімат наших дизельних і газових вантажівок, насамперед за допомогою ефективної, енергозберігаючої трансмісії».

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.