Де купити нову сільгосптехніку

Застосування техніки для обробки ґрунту дає можливість ефективно використовувати робочий час, а також збільшити продуктивність праці, що дозволить досягати агропромисловим підприємствам високої врожайності. На теперішній час, на вітчизняному ринку сільськогосподарські агрегати представлені ​​у великому асортименті, який постійно розширюється завдяки застосуванню і впровадженню нових прогресивних технологій. Щоб облегшити собі вибір, необхідно попередньо ознайомитись з основними видами техніки.

Які сільськогосподарські агрегати бувають

Де купити нову сільгосптехнікуТехніка для сільського господарства – це об’ємне поняття, до якого входить безліч видів і модифікацій різноманітних агрегатів. Їх можна розділити відповідно до їх призначення на кілька категорій:

  • борони;
  • культиватори;
  • плуги;
  • глибокорозпушувачами;
  • сівалки;
  • обприскувачі.

За допомогою дискових і зубових борін розпушується земля і вирівнюється поверхня. Техніка для обробки ґрунту руйнує кірку і грудки землі, а також сприяє винищенню бур’янів. При цьому відбувається закладення добрив і насіння. Зубові борони використовують в якості основного робочого елемента зуби, які кріпляться на рамі агрегату.

Оскільки найважливішим завданням для сільськогосподарського виробництва є сівба, цьому слід приділити першочергову увагу. Застосування продуктивних сівалок дозволяє провести роботи, пов’язані з посівом, ефективно і максимально швидко. Таку техніку можна придбати на сайті www.alfagro.com.ua.

Сільськогосподарська техніка для обробки ґрунту

Дискові борони бувають легкі, які використовуються для обробки ґрунту до десяти сантиметрів глибиною, і важкими, які можуть застосовуватися для розпушування ґрунтів до двадцяти сантиметрів вглибину. Основним робочим елементом служить сталевий диск сферичної форми, який має гострі краї. Всі диски кріпляться на квадратних осях. Зчіплюючись з землею, диски обертаються і відрізають своїми крайками цілі шпальти ґрунту. Таким чином, ґрунтообробна техніка сприяє перемішуванню і подрібненню землі.

Культиватори дають змогу розпушувати і обробляти землю, що дозволяє очистити угіддя від бур’яну, а також підгорнути, або викопати картоплю чи іншу культуру. Їх застосовують на полях, що мають значні площі, оскільки глибина розпушення може доходити до 35 сантиметрів. У деяких моделей ширина захвату цілком достатня, щоб забезпечити максимально стислі терміни проведення сільськогосподарських робіт.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.