Українських водіїв приголомшили нововведеннями

Вже з травня українських водіїв чекають нововведення.

З 1 травня 2019 в Україні вступлять в силу нові правила техогляду. Крім того, зміниться порядок проходження перевірки технічного стану транспортного засобу, також водіям видаватимуть спеціальні мітки з радіочастотної ідентифікацією, які потрібно буде приклеїти в правій частині вітрового скла з внутрішньої сторони.

Все це робиться для того, щоб уникнути фальсифікації протоколів на СТО. У поліції впевнені, що тепер порушників буде значно менше. Зміни відбуваються планово, адже Україна до 2020 року хоче перейти на європейські норми техогляду. Про все це повідомили в Головному сервісному центрі при Міністерстві внутрішніх справ.

Якщо водій вирішить здійснити ОТК, йому видадуть паперовий бланк разом з міткою радіочастотної ідентифікації. Ці мітки можна буде зчитувати за допомогою спеціальних приладів – вони будуть допомагати перевірити чи допущений автомобіль брати участь в дорожньому русі. Всі ті, хто отримав бланк старого протоколу, має право ними користуватися до кінцевого терміну дії.

Юристи вважають, що нарешті буде створено єдиний реєстр, а також відзначають, що подібні нововведення наближають українське законодавство до європейського.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.