Як водіям безкоштовно оформити договір купівлі-продажу автомобіля

Договір купівлі-продажу ТЗ в сервісних центрах МВС укладають безкоштовно. Про це повідомляє прес-служба Головного сервісного центру МВС України.

«Нагадуємо всім автовласникам, які найближчим часом планують продавати або купувати транспортні засоби, процедура оформлення угоди купівлі-продажу транспортного засобу в сервісному центрі МВС – безкоштовна», – сказано в повідомленні.

«Одна з надважливих складових реформи – це спрощення процедур і прозорість отримання послуг в сервісних центрах МВС. Раніше, при реєстрації авто, всякі сторонні структури намагалися продати громадянам довідку-рахунок за вартістю в рази дорожчу закупівельної. А МРЕВ тільки сприяли такій схемі заробітку. Перше, що ми зробили в сервісних центрах МВС – ліквідували цю складову корупційної системи. Тепер ви можете прийти в сервісний центр МВС, укласти в адміністратора безкоштовний електронний договір купівлі-продажу та отримати послугу зручно і швидко», – прокоментував цю норму закону начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Договір купівлі-продажу (а також інший договір, на підставі якого відбувається перехід права власності на транспортний засіб) оформляється сторонами безпосередньо в приміщенні сервісного центру МВС, в присутності адміністратора цього центру.

Для здійснення угоди продавцю і покупцю достатньо надати оригінали паспортів, довідок про присвоєння ідентифікаційних кодів, а також оригінал свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорта на автомобіль).

Знімати транспортний засіб з обліку перед продажем не потрібно. Після укладання угоди співробітники сервісного центру МВС відразу проведуть перереєстрацію транспортного засобу на нового власника.

Джерело: autonews.ua

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.