Як вибрати автохолодильник

Автомобільний холодильник відноситься до категорії переносних або портативних холодильників. Саме поняття автомобільний холодильник досить розпливчасто. В автомобілі можна транспортувати продукти харчування із застосуванням будь-якого портативного пристрою здатного зберігати задану температуру протягом певного проміжку часу. Це може бути і ізотермічна сумка або ізотермічний контейнер, що працюють на акумуляторах холоду, переносний холодильник, що працює на елементах Пельтьє і навіть спеціальна вбудована низькотемпературна камера – такий собі міні морозильник спеціально сконструйований для установки і роботи в транспортних засобах.

Як правило, купити автомобільні холодильники, які здатні утримувати задану низьку температуру всередині робочої камери за рахунок постійного підключення до електричної мережі автомобіля. Це дає можливість тримати постійно низьку температуру в холодильнику стільки часу, скільки необхідно.

Автомобільні холодильники отримують енергію від електромережі. Їм досить постійного електричного заряду в 12 або 24 В. Багато моделей автомобільних холодильників мають перетворювач напруги і можуть працювати від мережі змінного струму 220В (50 Гц).

Особливу увагу виробники автомобільних холодильників приділяють міцності і здатності холодильника переносити тривалі вібрації і чутливі механічні удари по корпусу.

Для збереження низької температури або охолодження продуктів на відносно невеликий проміжок часу від 12 до 24 годин, найбільше підійдуть різноманітні ізотермічні сумки і контейнери. Вони розрізняються за матеріалом поверхні, виконання, дизайну і місткості. Але мають одну загальну властивість – ізотермічні сумки холодильники абсолютно прийнятні за ціною. Залежно від технічних характеристик моделі, ізотермічну сумку холодильник можна придбати за суму від 50 доларів.

Ізотермічний автомобільний холодильник може використовуватися не тільки для зберігання і транспортування холодних продуктів, в таких пристроях зручно переміщати гарячі страви та напої, які, так само як і охолоджені, здатні залишатися гарячими протягом 12-24 годин поспіль.

Холодильники, можуть бути самих різних видів, розмірів і форм. Це можуть бути м’які портативні сумки-холодильники, які в порожньому, складеному вигляді практично взагалі не займають місця. Вони можуть виглядати, як пластмасові контейнери та навіть, як термоси або фляги.

Автомобільний холодильник в конструкції якого передбачено наявність холодильного агрегату – це більш просунуті і технологічні моделі. Автомобільні холодильники таких видів можуть зберігати задану температуру до тих пір, поки будуть підключені в електричній мережі транспортного засобу. Автомобільні холодильники можуть бути переносними або портативними і вільно переміщатися по салону або багажного відділення і вільно вийматися для відпочинку або пікніку.

Багато водіїв вважають за краще автомобільний холодильник вбудований в самі різні ніші в салоні або багажнику транспортного засобу. У легкових машинах автомобільні холодильники найчастіше вбудовують в підлокітники і простору між кріслами, а так само в ніші багажника.

При покупці автомобільного холодильника обов’язково уточніть, чи є у нього спеціальна функція, яка контролює рівень граничної розрядки акумуляторної батареї. Цей сервіс вбереже водія від неприємних несподіванок у вигляді проблем з акумулятором при запуску двигуна. Він подасть звуковий або світловий сигнал, якщо рівень заряду акумулятора опуститься нижче певного показника і автомобільний холодильник потрібно буде від’єднати від системи бортового харчування автомобіля.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.