Як вибрати автохолодильник

Чи траплялося вам влітку відкривати мінералку в машині, з надією напитися? Ех, вона майже гаряча. Так ось що б насолоджуватися в поїздці прохолодною водою і зберігати продукти без ризику для їх непридатності, сьогодні мова піде про те, як вибрати автохолодильник!

На сьогоднішній день найпоширеніші два виду автохолодильників:

  • термоелектричні
  • компресорні

Почнемо з термоелектричних. Це проста конструкція, в якій ставиться термоелемент. У більш складних холодильниках ставиться 2 термоелемента. Такі холодильники мають властивість, охолоджувати простір всередині холодильника і нагрівати його. Більш бюджетні моделі можуть охолоджувати до -20 ° від навколишнього середовища (тобто мінімальна температура охолодження 0 °) і нагрівати до + 65 °. У більш дорогих моделях температура охолодження становить -30 °.

На що слід звернути увагу при виборі?

Дуже зручно якщо кришка в такому холодильнику буде знімною. Весь пристрій знаходиться в кришці, її можна зняти і корпус холодильника помити.

Добре якщо холодильник буде працювати, як від прикурювача, так і від мережі 220 вольт. Зверніть увагу, що б кабель на 12 вольт був довгим, для можливості підключення холодильника в багажнику.

компресорний автохолодильник

Непогано якщо в комплекті буде присутній холодоагент. Це акумулятори holder, які заморожують в морозилці, і якщо немає електрики, вони зможуть підтримувати деякий час необхідну температуру в холодильнику.

Розглянемо компресорні автохолодильники, і чим вони відрізняються від термоелектричних. Компресорні автохолодильники тільки охолоджують. У них принцип роботи такий же, як і в домашньому холодильнику. Плюс у такого холодильника в тому, що він може і заморожувати до -18 ° і можна цю температуру регулювати, до пустимо до -1 °. В такому холодильнику є 2 відділення, для заморозки і легкого охолодження.

Підведемо підсумок

Термоелектричний холодильник може як охолоджувати так і нагрівати продукти. Мінімальна температура холодильника 0 °, максимальна температура нагріву + 65 °. Вартість термоелектричних холодильників починається від 80 $.

Компресорні холодильники заморожують до -18 °, у них присутня функція регулювання температури, вартість компресорного холодильника від 800 $.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.