Кредит онлайн – особливості оформлення

Онлайн-позики стали можливими і доступними відносно недавно. Проте, багато споживачів вже встигли оцінити очевидні переваги такого способу отримання коштів. Є два основних способи як отримати кредит онлайн. У будь-якому випадку спочатку необхідно буде оформити заявку. Якщо вона буде схвалена, то або гроші будуть зараховані на карту, або знадобиться прийти в офіс для отримання готівки.

Перший спосіб в декілька разів практичніше, тому що істотно заощаджує час для клієнтів банку – не потрібно буде стояти в чергах.

Оформляючи заявку на отримання позики онлайн, в першу чергу, слід ознайомитися з умовами продукту. Щоб уникнути можливих неприємних ситуацій, необхідно чітко розуміти в яких випадках нараховується пеня, що таке ПСК, в якій сумі він повинен бути і багато іншого.

Оформлення заявки

При оформленні кредиту онлайн потрібно скористатися послугами безпосередньо банку або обраної перевіреної організації, яка посилається на банк, наприкладі https://brobank.com.ua/ . Заявка для такого виду позики буде в кілька разів спрощена, якщо порівнювати з анкетою, яку співробітники банку пропонують в відділеннях.

Ще одним очевидною перевагою для клієнтів буде той факт, що не потрібно збирати величезну кількість документів. Для оформлення заявки знадобляться стандартні дані з паспорта та ідентифікаційний номер. Процедура отримання кредиту займе в цілому від 30 хвилин до однієї години. Все це можна буде виконати вдома, в спокійній обстановці.

Анкета для оформлення онлайн кредиту складається з невеликої кількості пунктів:

  • ПІБ заявника;
  • дата народження;
  • рід діяльності – наявність або відсутність постійного джерела доходів;
    місце проживання – адреса будинку і місто;
  • індивідуальний податковий номер – одержувач позики повинен бути платоспроможним;
  • номер мобільного телефону – в більшості випадків співробітники банку передзвонюють з метою узгодити всі деталі і уточнити деякі питання;
  • адреса електронної пошти – при схваленні заявки туди прийде копія кредитного договору;
  • підтвердження на обробку даних.

Оформлена заявка обробляється до однієї години. Якщо банк прийме позитивне рішення, клієнт отримає підтвердження і копію договору. Через деякий час (найчастіше це займає не більше однієї години) гроші надійдуть на карту.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.