Євакуватор в столиці

Компанія «Эвакуатор Столица» надає послуги евакуації авто, по Києві та Київському районі, включаючи цілодобову техдопомогу на столичних дорогах. Вони пропонують тільки високоякісні послуги евакуатора за доступними цінами, для постійних клієнтів і партнерів діє гнучка система знижок.

Персонал компанії «Эвакуатор Столица» – це перевірені часом фахівці, що мають високий рівень технічної підготовки. Багаторічний досвід в області транспортування та евакуації автомобілів дозволяє справлятися з будь-якими складними випадками і завданнями.

Послуги евакуатора цілодобово – низькі ціни

У їхньому автопарку – багато сучасних евакуаторів світових виробників. Завдяки такій кількості спецмашин, вони завжди готові забезпечити максимально оперативний приїзд автоевакуатора на місце виклику.

Служба евакуації «Эвакуатор Столица» була створена з метою поліпшення якості обслуговування в сфері перевезень автомобілів і евакуації транспорту в Києві та Київському районі. Для цього компанія готова надати необхідну для виконання замовлення модель евакуатора і перевезти транспортний засіб на СТО або стоянку. Можливе перевезення і з повним завантаженням вашого транспорту з автоматичною КПП на платформу. Вони працюють цілодобово, тому будуть завжди раді вам допомогти в наданні технічної допомоги.

Переваги роботи:

  • Повна або часткова навантаження пошкоджених і потребують евакуації транспортних засобів.
  • Можливість евакуації автомобіля або іншої техніки за допомогою жорсткої зчіпки.
  • Багатий досвід роботи в вантажоперевезеннях, евакуації і транспортуванні автомобілів, транспортне обслуговування дозволяє братися за будь-які складні випадки, які трапляються на дорогах.
  • Всі евакуатори технічно справні і знаходяться у відмінному стані.
  • Служба евакуації компанії «Эвакуатор Столица» працює цілодобово, детальніше за посиланням: https://evakuator-stolicya.kiev.ua .
  • Ціна послуг не залежить від пори року або часу доби.
  • Всі спецавтомобілі, призначені для евакуації, розосереджені по округах і районах Києва, що гарантує оперативну подачу машини протягом години. Тому, зателефонувавши їм, довго чекати евакуатор вам не доведеться.
  • Ціни на послуги евакуатора нижче, ніж у конкурентів.

Що б не трапилося на дорозі, нехай про всяк випадок у вас в записнику буде телефон служби евакуації: +38 098 575 92 42 .

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.