Штрафи за порушення ПДР

Незважаючи на введення воєнного стану в Україні, правила дорожнього руху в нашій країні ніхто не відміняв, тому і штрафи за порушення ПДР для водіїв транспортних засобів теж залишаються дійсними. У цій статті ми розповімо яких змін вони зазнали.

Автоматична відеофіксація. Починаючи із весни цього року у деяких наших областях була відновлена відеофіксація порушень, адже після початку воєнних дій і нападу країни-агресора камери змушені були вимкнути з ціллю захисту від ворогів.

Керування автомобілем в нетверезому стані. Задля боротьби із такими порушниками військові адміністрації в областях дають дозвіл навіть вилучати ТЗ для потреб нашої армії. Цікаво, що тепер полісмен може оглядати водія без свідків, але з при тому використовувати відеокамеру. За керування транспортним засобом в нетверезому стані передбачається штраф на суму 17000 гривень з позбавленням посвідчення водія на один рік.

Керування транспортним засобом, який не зареєстровано, без встановлених номерних знаків, або у випадку коли вони не освітлюються чи забруднені настільки, що не вдається прочитати символи з відстані 20 метрів передбачає штраф у розмірі 850 грн.

За недотримання таких ПДР як непристебнутий ремінь, відсутність мотошлема, розмови по мобільному телефону без гарнітури та порушення правил проїзду перехресть, обгону, зупинок, проїзд на червоне світло порушники будуть змушені заплатити 510 грн.

Габаритно-вагові норми. Наприкінці весни в нашій країні були відновлені штрафи за перевищення порушення габаритів та ваги. Це стосується в першу чергу водіїв вантажівок. Тепер за подібне порушення передбачається штраф від 8500 до 51000 грн;

Аварійка. Доволі часто, у момент зупинки на вимогу патрульного, водії не вмикають аварійку, а це являється порушенням, за яке потрібно буде заплатити 425 грн.

Паркування транспортних засобів. Навесні цього року в багатьох областях були відновлені штрафи за такі порушення. І тепер порушників карають на суму від 340 до 680 грн.

До того ж, за втечу з місця дорожньо-транспортної пригоди потрібно заплатити 3400 гривень; за порушення швидкості в населеному пункті більше ніж на 20-50 км/год – 340 гривень; за таке ж порушення але більше ніж на 50 км/год – 1700 гривень.

Обачними також потрібно бути і простим пішоходам, адже за перехід в забороненому місці або на недозволений сигнал світлофора вони заплатять штраф у розмірі 255 гривень.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.