Недоліки дешевих фільтрів

Недоліки дешевих фільтрів

· Пропускають маленькі частинки
· Швидко засмічуються і їх треба частіше міняти
· При засміченому фільтрі ви далеко не виїдете, добре якщо вдасться завести авто.
· Фільтр може порватися, і бензин надійде неочищеним. Розірваний фільтр це горе для мотора. Він може пошкодити форсунки, порушить процес вприскування палива. І зменшить потужність мотора. Вихід є, використовуйте якісні фільтра і нічого поганого не трапиться. Система вприскування буде працювати без збоїв, а в двигун не потрапить пил.

Паливний фільтр для дизельних двигунів

Проблема в дизельному паливі полягає в тому, що воно містить певну кількість води. Її поява має свої причини. Цю воду відокремлюють за допомогою сепаратора. Фільтри низької якості практично не тримають воду, і вона проходить через нього. Після потрапляння води порушується природний процес горіння. З’являється корозія, і пошкоджується система.

Важливо, що б фільтр, не припиняв працездатність при низьких температурах. При морозах дизель викликають кристалізацію парафіну, а він може забути фільтр. При використанні якісного фільтра такої проблеми з фільтром не виникне. Це паливо підігріється і потрапить в двигун. Спеціальні елементи забезпечують подавати змішану суміш в двигун. Раптом Ви вирішите придбати неякісний фільтр, то знайте, при морозі він заб’ється. Після чого дизель почне тягнутися в двигун, в кінці кінців дизель перестане надходити в мотор. Так як фільтр буде забитий парафіном.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.