Види подушок безпеки

Види подушок безпекиХоч автомобілів на дорогах дуже багато, існує купа марок авто. Але всього на всього три види подушок безпеки отримали всесвітню славу.

1. Фронтальні подушки безпеки.

Розміщуються в рульовій частини автомобіля для водія. Для пасажира їх встановлюють з правого боку передньої панелі. Поширення отримали автомобілі іноземного походження.

2. Бічні подушки безпеки.

Завдання цього виду подушок це захист тазу, грудної клітки і черевної порожнини людини. Розміщують бічні подушки на спинках передніх автомобільних крісел.

3. Так звані подушки шторки.

Їх завдання захистити голову від бічних ударів. Встановлюють їх в районі даху.

Це були основні види. Але так само існують подушки безпеки для колін. Деякі виробник ставлять їх між пасажирським та водійським сидінням. Але таких подушки безпеки ставлять на дорогі марки авто.

Такого виду подушки стали дуже популярними в наш час. Автозаводи постійно працюють над тим, що б поліпшити систему безпеки всіх хто знаходиться всередині транспортного засобу.

Дуже великий внесок в розробку цієї галузі внесли німецькі фахівці. Ними били розроблені тести, які враховували всі в плоть до температури і клімату. Виробник дають гарантію на бездоганну роботу подушок безпеки. Так як лабораторні умови на багато складніше і екстремальніше від реальних.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.