Скільки будуть коштувати автомобілі в 2016

скільки будуть коштувати автомобілі в 2016-мНа новий автомобіль з салону грошей не вистачає, а старий вже хочеться змінити? Напевно, багато хто з нас хоч раз опинялися в такій ситуації. Найкращий варіант – придбати автомобіль у знайомих. Так відома і історія авто, і то, який був догляд, і всі болячки транспортного засобу. Але якщо машину не виходить купити у знайомих, приходить думка звернути свій погляд на вторинний ринок. У це поняття, як нам відомо, входять сайти оголошень, ну і, звичайно, міські авторинки.

Автомобіль з пробігом

До слова, слідом за підвищенням ціни на нові автомобілі підвищили вартість і господарі авто на вторинному ринку. Тенденцію цю більше можна було помітити в 2015 році в невеликих містах. Київ, Харьків та Одесса так сильно ціни не піднімали. А ось регіони поспішали за доларом. У середньому в 2015 році автомобілі на вторинному ринку подорожчали на 15%. Це, звичайно, менше, ніж зростання цін на нові тачки, який склав до 30%, але все ж істотно. Сьогодні залишається тільки сподіватися на прогноз аналітиків.

Чи збережеться тенденція в 2016 році?

Безсумнівно, в умовах зростання долара і падіння гривні покупка нового авто з салону стала справою вже дуже витратною. Ціни підскочили до небес. А тому автолюбителі більше звертають увагу на старі авто. Правда, в 2016 році все може змінитися. Адже вже в році минулому вторинний ринок відреагував на підвищення цін стрімко. І що стосується прогнозу на 2016 рік, аналітики стверджують, що підвищення вартості найбільше очікується в сегменті автомобілів б / у. Правда, скласти прогноз на майбутній рік з приводу цього сегмента найскладніше. Адже ціну на старі авто виставляє продавець, і ціни ці не регулюються.

2016 рік або 2020 й, ринок залишається ринком. Він на те й ринок, що завжди можна торгуватися. Навіть автосалони скидають ціни в цьому році на моделі минулого року. Що вже тут говорити про тих, хто продає з рук в руки. І точний прогноз скласти по вторинному ринку складно. Як ми вже встигли помітити, в цьому році все продовжує дорожчати. Ніхто і не чекав, що 2016 рік буде простим. Продукти, бензин, навіть проїзд в громадському транспорті. Що ж тоді робити в цьому році людям, які продають свої, нехай і б / у авто? Звичайно, іншого виходу немає. Саме піднімати ціни.
 

Але! Плюс тут все ж є. Адже в переважній більшості випадків можливий торг. А продавець, угледівши в покупця твердий намір придбати автомобіль, звичайно, поступиться. Так, можна попросити знижки і в 5, і в 50 тисяч від ціни. До слова, мало хто, напевно, вирішиться в 2016 році міняти автомобілі. Настільки невідомо, що все-таки буде завтра. Накопичити на нове авто з урахуванням зростання безробіття буде непросто, а кредит брати в такій ситуації теж не зовсім розумно.

Які прогнози?

Що стосується дилерів, 35% з них вважають, що число продажів автомобілів в 2016 році почне зростати. Інші сподіваються, що станеться відродження галузі в 2017-м. Ну а більшість все ж розраховує на хороший результат тільки після 2017 року.

У експертів на цей рік очікування досить песимістичні. Прогноз більше 60% зниження продажів дають майже 40% експертів. Решта стверджують, що зниження складе 40%.

Багато експертів впевнені в зниженні продажів

Прогноз деяких експертів такий, що в 2016 році негативні тенденції будуть наростати. І 2016 рік може стати для українського авторинку найгіршим за останні 10 років. При цьому автолюбителі не тільки все рідше купують автомобілі, але і економлять на обслуговуванні вже наявних машин.

Звичайно, передбачити, яким буде 2016-2017 рік, як і скласти точний прогноз, практично неможливо. Ніхто не знав, що в 2015 році продажі автомобілів впадуть на 33%. Пожвавлення ринку на початку року ніхто не прогнозує, та й не чекає. Та й в найближчі кілька місяців ситуація також не зміниться. Але все ж варто сподіватися на краще!

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.