Суть автоломбарду і ризики прийому авто в заставу

avtolombardПогодьтеся, слово автоломбард викликає змішані почуття. Давайте розберемося, в чому полягає його сенс. В першу чергу, автоломбард можливість отримати велику суму грошей, витрачаючи при цьому мінімум часу. Безумовно, якщо в Автозалог намагатися здати «Запорожець” не на ходу, позику в десять тисяч доларів навряд чи вийде. Автомобільний ломбард така ж фінансова організація, як і багато, вона теж працює на прибуток, інакше б сенс ринкових відносин був відсутній. Але не варто думати, що власники автоломбардів «жадібні бюрократи». Сенс цієї організації простий кожен отримує те, що хоче. Тільки в разі Автозалог, гарантом виплати виступає автомобіль.

Ризики автоломбарду з боку клієнта

Закладаючи автомобіль, ризику піддається не тільки клієнт, але і сама фірма, яка бере авто в заставу. Страх клієнта зрозумілий: залишати свою машину в заставу не особливо приємно. Але для того, щоб розвіяти ці побоювання, досить лише з розумом підійти до вибору автоломбарду. Адже срочный выкуп авто подібних хороших підприємств не так і багато, тлумачний Автозалог знайти не так вже й легко. Часто власники автоломбардів «запудрюють» клієнтам мізки на диво низькими ставками, а вже під час підписання документів налічують комісії або незрозумілі доплати. Дуже важливо не кидатися в перший-ліпший автоломбард, який обіцяє «дати все за нічого». Хороший автомобільний ломбард, можливо, і попросить ставку трохи вище, ніж всюди, зате здати авто в заставу там буде надійно і спокійно, і в результаті, не вилізуть неясні переплати «за повітря». Не останнім стоїть і питання автостоянки, на якій ви залишите свою машину.Наявність автостоянки під офісом виправдане бажання, адже в будь-який момент власник машини зможе приїхати і подивитися, чи все в порядку з автомобілем.

Ризики Автозалог з боку автоломбарду

Чому ризикує автомобільний ломбард? Дуже просто: досить часто серед клієнтів теж трапляються підозрілі особи, які намагаютьсявсякими правдами і неправдами здати авто в заставу з сумнівною історією, підробленими документами, автомобіль в угоні або автомобіль-потопельник. Варіантів маса. Наприклад іноді на машину накладений арешт, а власник, у надії на диво, намагається виручити за неї хоч якісь гроші. У автоломбарду навіть з’являються з автомобілями двійниками. Ну, а про випадки здачі авто в заставу без згоди власника навіть розповідати не варто. Це одна з найпопулярніших афер шахраїв. Тому автоломбарди теж «на сторожі», і намагаються по максимуму себе убезпечити. Адже ризики великі, а після того, як машина вже потрапила в Автозалог, «господар» швидко ретирується. А оскільки в автоломбарду висока швидкість оформлення і невеликий пакет документів для здачі, в хорошому автомобільному ломбарді повинні працювати справжні професіонали, здатні швидко розпізнати аферистів.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.