Яке ГБО вибрати: покоління і бренди

gboКожен автолюбитель, твердо вирішив почати економити на паливі і перевести машину на газ, повинен вирішити два питання: яке покоління ГБО вибрати і яку марку газобалонного обладнання віддати перевагу? З поколіннями визначитися порівняно нескладно. Якщо у вас старе авто без бортового комп’ютера, то вам слід звернути увагу на газобалонне обладнання 2-го покоління. Якщо ж у вас новий інжекторний автомобіль з усіма «наворотами» і бортовий системою управління, то вам однозначно запропонують установка гбо в Одессе 4 покоління.

Перше покоління вже давно не використовується через його «допотопні», третє – через недоцільність. Від четвертого воно відрізняється лише відсутністю синхронізації з бортовим комп’ютером. Тому, як тільки навчилися синхронізувати електронний блок управління ГБО з бортовою системою, від третього відмовилися і почали встановлювати 4 покоління. П’яте і шосте покоління мають свою специфіку і свої обмеження. Тому їх установка в масовому порядку – справа майбутнього, хоча і не настільки вже віддаленого.

Набагато складніше визначитися з тим, яку ж марку ГБО 4 покоління слід вибрати. Ринок буквально переповнений пропозиціями. Кожен виробник хвалить своє дітище, і люди, які вперше перейнялася установкою газобалонного обладнання бувають далекі від поняття про ГБО і їм буває важко зорієнтуватися в цьому різноманітті. Експерти, що спеціалізується на установці і обслуговуванні ГБО для авто, докладно розповіли  нам про бренди, які на сьогоднішній день є лідерами ринку і вони рекомендують вибирати з наступних марок:

  • ГБО Atiker
  • ГБО STAG
  • ГБО Lovato
  • ГБО Prins

 

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.