Кліромайзери для електронних сигарет

Кліромайзер – це більш спрощена версія атомайзера. Іншими словами – атомайзер циліндричної форми, виконаний зі скла або прозорого пластика, в який поміщений випарник і картридж.

Кліромайзери для електронних сигарет

Кліромайзери для електронних сигарет виробляються десятками різних брендів. У разі необхідності, завжди можна купити і встановити новий кліромайзер, щоб замінити непридатний. Крім того, ви завжди можете візуально оцінити необхідність своєчасної заправки, через прозоре скло.

Кліромайзер для електронної сигарети може бути розбірним або нерозбірним. Якщо ви вирішили купити розбірний кліромайзер для електронної сигарети, у вас з’являється можливість:

  • замінити випарник який знаходиться всередині;
  • відремонтувати кліромайзер в разі потреби

Щоб визначитися з тим, який купити кліромайзер для електронної сигарети, необхідно знати, що цей девайс складається з двох основних частин: бака для електронної сигарети, а також нагрівальної спіралі (випарника). Бак для сигарети – це ємність, де міститься рідина, яка поступово просочує гніт або вату. Спіраль, під дією проходить по ній електричного струму, нагрівається і випаровує рідину, просочують гніт. Зрозуміло, що в процесі експлуатації випарник стає непридатним до використання через що утворюється на ньому нагар. Ви можете купити кліромайзери для електронних сигарет на сайті justvape.com.ua/catalog/kliromayzer з доставкою в Києві та по всіх інших містах України.

Інший, набагато більш популярний варіант, який доставить максимум комфорту – кліромайзери, що мають змінний випарник, ви легко зможете купити на сайті justvape.com.ua.

Однак і тут є варіанти! Ви можете купити кліромайзер з цільним випарником або придбати обслуговуємий кліромайзер. Він дозволить вам експериментувати з намотуванням спіралі, домагаючись більш-менш інтенсивного пара. Такі кліромайзери для електронних сигарет за ціною більш виграшні, крім того, це можливість вибрати оптимальний для себе стиль куріння, встановлюючи різні коіли. Крім того, якщо ви не можете витрачати багато часу намотуючи спіралі і укладаючи вату, ви можете вибрати комбінований варіант. Якщо ви вирішили купити комбінований кліромайзер – ви подаруєте собі можливість за бажанням, або встановлювати готовий випарник, або формувати “своє” намотування.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.