Шини Michelin Primacy 3

Шини Michelin Primacy 3
Шини Michelin Primacy 3

Літня легкова шина michelin primacy 3 є однією з новинок ринку, підготовлених французьким шинним гігантом до нового літнього сезону в нашій країні. За запевненням виробника нова модель забезпечує небачений досі рівень безпеки на дорозі під час руху в будь-яку погоду. Якщо порівнювати цю модель з попередницею, яка, до речі сказати, відрізнялася чудовими експлуатаційними характеристиками, то новинка забезпечує значно краще зчеплення, як на сухій і мокрій дорозі, так і при проходженні поворотів. Це перевага в трьох напрямках відображено в назві шини – Primacy 3. Також на більш високому рівні знаходяться і традиційні для решти продукції Michelin показники – зносостійкість і паливна економічність.

Створення даної моделі почалося з глибокого аналізу найбільш типових в Європі дорожньо-транспортних пригод. З’ясувалося, що близько 2/3 всіх аварій сталося на сухій дорозі. Саме тому французькі шинники приділили особливу увагу підвищенню зчеплення в таких умовах. Результатом цієї копіткої роботи стало зменшення гальмівного шляху на сухих покриттях на 2 метри при русі на швидкості 100 км / год.

В ході дослідження також з’ясувалося, що практично всі аварії на мокрій дорозі трапилися через виникнення під час руху ефекту аквапланування. Тобто шини, не справляючись з відведенням із зони контакту надмірної вологи, просто спливали над дорогою, що, в кінцевому рахунку, і привело до плачевних наслідків. В таких умовах новинка демонструє гальмівний шлях на 1,5 метра коротше, ніж у її попередниці.

Результати дослідження показали, що найбільш важкі аварії відбуваються при входженні в поворот, з яких близько половини сталося на мокрій дорозі. Тести, проведені незалежними експертами, показали, що нова модель демонструє значно краще зчеплення в таких умовах.

Поліпшення практично всіх експлуатаційних характеристик було досягнуто за рахунок трьох технологічних нововведень.

Основні особливості Michelin Primacy 3

  •  Чудове зчеплення в будь-яких умовах, завдяки максимально збільшеної площі плями контакту;
  • Відмінна ефективність розгону і гальмування, особливо на мокрій поверхні забезпечується великою кількістю протекторних блоків;
  • П’ять поздовжніх ребер забезпечують чудову курсову стійкість у всьому діапазоні швидкостей;
  • Висока стійкість до аквапланування за рахунок відмінної продуктивності дренажної системи, яка має чотири поздовжні і безліччю поперечних каналів;
  • Дуже низький нагрів при русі забезпечується застосуванням нових матеріалів, що відрізняються зменшеним теплонагрівом.

По материалам сайта: https://koleso2000.ua/shina/letnyaya/michelin-primacy-3

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.