Як вибрати медіаплеєр

Технічний прогрес призвів до того, що люди все рідше стали відвідувати кінотеатри (навіть найсучасніші). Причина цього – наявність майже в кожному будинку комп’ютера, домашнього кінотеатру, медіаплеєра. Останній девайс – це той же медиаплеер, основною функцією якого є відтворення відео. За великим рахунком, медіаплеєри можуть читати будь-який формат, що робить їх ідеальним пристроєм для проведення дозвілля за переглядом цікавого фільму.

Як правильно вибрати медіаплеєр?

Як правильно вибрати медіаплеєр?

Як правильно вибрати медіаплеєр?

Купити медіаплеєр можна спеціалізованому інтернет-магазині MOYO, варто тільки більше дізнатися про його можливості. Будь-який медіаплеєр може зчитувати інформацію з карти пам’яті або флешки, а також підключається до мережі за допомогою порту ethernet, але далеко не у всіх є вбудований Wi-fi. Хоча і цей недолік легко вирішується за допомогою USB wi-fi-адаптера.

Також є рідкістю вбудований жорсткий диск, вбудований торрент-клієнт, підтримка онлайн-кінотеатрів. Але, справедливості заради варто відзначити, що, наприклад, підтримка 3D – прерогатива плеєрів, заснованих на чіпсетах нового покоління. Також йдуть справи і з підтримкою Android, за допомогою якого можна запускати додаткові функції. Без його наявності користувач задовольняється функціоналом, закладеним безпосередньо в прошивку девайса.

Як вибрати медіаплеєр

Як вибрати медіаплеєр

Щодня спостерігається удосконалення самих різних розробок. Також підвищуються і якісні показники мультимедіа аспекту. Його підвищується популярність і поширеність в нематеріальному форматі цифрового формату обумовлює необхідність розробки апаратури універсального характеру.

Ні для кого не є секретом, що в минулі часи особливою популярністю користувалися програвачі CD / DVD-формату. Тепер їх замінили мережеві медіаплеєри, що дозволяють здійснювати зчитування будь-яких файлів та інформації потокового типу.

Економні люди вважають, що для зчитування музики і фільмів досить простого комп’ютера. Тим часом, для справжніх шанувальників якісного відео і звуку, варто все-таки розглянути можливість придбання медіаплеера. Необхідність збільшується в тому випадку, якщо в оселі встановлено LED-телевізор.

Придбання сучасного медіаплеєра є досить серйозною справою, що особливо проявляється в разі відсутності досвіду і відповідних знань.

У сучасних медіапристроїв реалізовано розміщення великої кількості роз’ємів. На цій підставі в процесі вибору варто враховувати пристрій, з яким плеєру належить взаємодіяти. Тут не страшно, якщо в квартирі є тільки простенький телевізор. У такій ситуації потрібно тільки аналоговий вихід. У більшості випадків медіаплеєри спокійно взаємодіють з основним числом різних аудіосистем, моніторів і телевізорів.

Вибираючи апарат обов’язково варто розглянути його технічні характеристики. Природно, це не сенсорний кіоск інформаційного типу. Тут варто розглядати показник потужності процесора. Це значення визначає затримку запуску і якісні показники процесу відтворення. Найбільш часто подібні процесори встановлюються в мобільних пристроях.

Також важливо розглянути ті формати, які підтримуються пристроєм. Нерідко трапляється так, що самі наворочені пристрої не здатні прочитати необхідний формат файлів.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.