Автострахування ОСАГО розрахунок вартості

Названа марка з найнадійнішими автомобілямиАбревіатура ОСАГО знайома більшості автомобілістів. Обов’язковість автостраховки в Україні контролюється державою. Практика обов’язкового автострахование осаго  транспортних засобів та їх власників існує в усьому світі і вона повністю себе виправдала. У разі, якщо все-таки не вдалося уникнути аварійної ситуації і сталося зіткнення, то «автоцивілка», як в просторіччі називають поліс ОСАГО, доведеться як не можна до речі. Ваші проблеми розділить страхова компанія і збитки потерпілому буде відшкодовано. А це значні суми. Отже, договір ОСАГО важливо купити не щоб уникнути штрафів, а просто, щоб захистити себе від можливих проблем.

ЯКУ РЕАЛЬНУ СУМУ доведеться заплатити

Природно, що купуючи поліс ОСАГО, хочеться точніше дізнатися, яку ж реальну суму доведеться заплатити? А саме – як розрахувати вартість страховки ОСАЦВ?
В першу чергу треба знати, що вартість страховки ОСАЦВ не залежить від того, в яку страхову компанію ви звернетеся. Ціна автомобільного полісу однакова всюди, це – єдиний тарифний план, розроблений державними структурами.Розрахунок проводиться за конкретними показниками, згідно з поданими вами документів, вартість страховки неможливо за бажанням змінити в більшу або меншу сторону. На доказ можна навести факт, що багато страховиків розміщують на сайтах спеціальний «калькулятор» із заданими параметрами, за якими можна розрахувати вартість ОСАЦВ самостійно.

Які параметри враховуються при визначенні вартості “автоцивілки”?

Параметри для розрахунку вартості

  • тип застрахованого транспортного засобу (вантажний або легковий автомобіль);
    потужність двигуна;
  • Правовий статус (фіз. або юрособа);
  • на який строк укладається договір ОСАГО;
  • вік водія і стаж водіння автомашини;
  • вкотре власник укладає договір ОСАГО;

Детальна статистика всіх страхових випадків автовласника по минулим договорами ОСАГО;

  • чи були випадки грубих порушень договору автовласником;

Щоб уникнути штрафних санкцій страхова компанія не має права:

  • пропонувати знижки більші, ніж обумовлені в законодавстві.

У розрахунку вартості ОСАГО передбачені лише знижки за беззбитковість. При безаварійної їзди протягом всього терміну дії договору ОСАЦВ, на наступний термін вам нададуть так званий «бонус-малус», існуючий для заохочення водіїв за акуратне водіння машини.

В Україні під час укладання договору автоцивілки автовласникові присвоюється спеціальний клас, безпосередньо залежить від кількості страхових випадків, що сталися з його вини. Цей клас впливає на величину коефіцієнта, який знижує або підвищує вартість страховки. При вчиненні кількох ДТП за рік, розмір вартості автостраховки може підвищитися майже в 2,5 рази. При безаварийному водінні в перебігу 10 років ціна страховки зменшується на 50%.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.