Чи варто встановлювати ГБО?

m7Газобалонне обладнання стає все більш і більш популярним в наші дні. Адже газ дешевше дизельного палива і бензину, а це вельми актуальне питання на сьогоднішній день. Також останнім часом говорять про державну підтримку за використання ГБО. Не менш важливим є те, що при згорянні газ виділяє менше домішок в атмосферу і тим самим є більш екологічним.

Найчастіше встановлюють ГБО на вантажні автомобілі або комерційний транспорт. На легковий автомобіль встановити не так просто. Тим більше що балон газовий займає половину простору в багажнику. Крім того, газ – вибухонебезпечний і при несвоєчасному обслуговуванні ГБО може статися бавовна або навіть вибух. Установка на автомобілі з малопотужним двигуном може негативно відіб’ється на характеристиках технічних автомобіля, тому що при згорянні газу енерговиділення менше ніж бензин.

Але якщо підрахувати гідності такого обладнання, то вони зможуть закрити собою всі недоліки. Адже на гбо ціна зараз дуже доступна. І вже через короткий час витрати на обладнання з лишком окупляться. Але до покупки такого обладнання потрібно поставитися серйозно. Віддавати перевагу необхідно тільки великим і всіма відомим компаніям і організаціям. Чи не «кидайтеся» на низьку вартість обладнання. Цей момент може вплинути на його якість і піддати Вас небезпеці. При покупці слід звернути увагу на його виконання. Перехідники та штуцери повинні бути виготовлені з металу, наявність задирок – неприйнятно. Перевірте якість ущільнювачів, саме вони уберігають Вас від витоків і їх наслідків. Балон краще вибрати полімерний. По міцності і якості він не поступиться металевому, але набагато легше його.

Встановлення ГБО самому не можна проводити ні в якому разі! Необхідно довіритися компанії МоторГаз, що спеціалізується на цьому. Для власної безпеки і для безпеки оточуючих необхідно проводити профілактичні огляди, діагностику газового обладнання в обов’язковому порядку. Потрібно бути гранично уважним, і при найменшій підозрі звертатися до фахівців. При появі в салоні авто запаху газу необхідно також негайно звернутися за допомогою до фахівців, експлуатація з несправним ГБО категорично заборонена!

Правильно встановлене ГБО і відповідальність автовласника значно заощадить кошти на покупку палива і окупиться в перший же рік використання.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.