ГБО 4 покоління для авто

m7Газ – це прекрасна альтернатива бензину, в разі якщо ви вирішили знизити вартість експлуатації автомобіля.

Економити на паливі можливо саме через різницю у вартості між бензином і газом – це 40% економії на ціні палива, якщо вважати в річному інтервалі. Щоб використовувати газ замість бензину в автомобілі, необхідно встановити газобалонне обладнання vipgaz.ua/ustanovka-gbo-4-pokoleniya. Скорочено газобалонне обладнання називається – ГБО.

Газ на авто почали встановлювати досить давно … в середині 60х років минулого століття в Італії. Коли бензин почав дорожчати, італійці задумалися над тим, як використовувати газ у вигляді моторного палива. Так як Італія була першою країною, де почали використовувати газ для авто, саме тому і йде добра чутка про якість і надійність італійського ГБО.

Газобалонне обладнання розвивалося в ногу з автомобільними технологіями, адаптуючись під актуальні потреби і технічні завдання. Поступово йшло поліпшення газових систем, які були б придатні для все більш досконалих двигунів.

Так, ГБО 1-го покоління для карбюраторних двигунів, було замінено ГБО 2-го покоління для інжекторних двигунів. Пізніше, в Голландії, було розроблено газове обладнання (ГБО) 3-го покоління, яке за своєю суттю схоже на механічний інжектор. Окремо можна зробити застереження, що ГБО 3-го покоління на Україні практично не було і на автомобільному ринку відразу вийшло в продаж ГБО 4-го покоління.

У 1996 році голландська Vialle представила на ринку ГБО 5-го покоління – газове обладнання, яке за своєю схемою було схоже на бензинову паливну систему.Принципова відмінність цієї системи в тому, що газ подається в двигун в рідкому вигляді. Дозувати рідину легше, відповідно точніше. ГБО 5-го покоління складається з електроніки, газових форсунок і газового балона з інтегрованим газовим насосом. У ГБО 5-го покоління був виключений редуктор випарник, який присутній в інших системах. Це дуже було ефективно в плані можливостей точного регулювання газової апаратури і стабільності налаштувань, однак дорожнеча системи звела до мінімального результауту всі ініціативи виробника ГБО 5-го покоління. Ціна ГБО 5 на 50-100% вище за ціну ГБО 4 покоління середнього / преміум рівня.

Італійський виробник ГБО – компанія BRC пішла по шляху повної оптимізації всіх компонентів в ГБО 4-го покоління і тим самим добилася найкращих результатів на ринку: програмне забезпечення дозволяє дуже точно і якісно налаштувати будь-який автомобіль, а компоненти газобалонної апаратури (газовий редуктор, газові форсунки, газовий блок управління) дозволяють не турбується про стабільність в найближчі 200 тисяч кілометрів пробігу.

Саме з цього газове обладнання для автомобілів BRC (Італія), можна вважати найкращим і якісним на ринку України.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.