Як працює сучасний автоломбард “Каштан 2000”

avtolombardФінансові труднощі можуть бути у кожної людини, або ж на невеликий термін просто дуже терміново необхідні гроші. Автоломбард – це рішенням вашої проблеми. При мінімальному пакеті документів автоломбард допоможе вам в отриманні бажаної суми грошей.

Є звичайно люди, які не знають що таке автоломбард або кредит під заставу транспортного засобу. Сьогодні ми розповімо як працюють подібні організації на прикладі Каштан 2000 автоломбард. Метод роботи дуже простий, гроші видаються під заставу автомобіля. Що ж для цього треба? Зрозуміло, необхідні паспорт громадянина, документи на автомобіль, а так само заяву на отримання застави. Витрати по видачі застави також лягають на позичальника. Діє компанія відповідно до законодавства, а весь цей процес оформляється нотаріально.

За користування кредитом позичальник сплачує встановлену комісію. В окремих випадках можна буде заплатити при закритті угоди. При благополучному укладенні договору, машина відправляється на спеціальну парковку. Стоянка так само є платною, що зазвичай вказується в документах позичальника і ломбарду.

Автоломбард компанії «Каштан 2000» пропонує вигідні умови не тільки для легкових автомобілів, але і інших транспортних засобів. Наприклад можна отримати кредит під заставу вантажних авто. Як в будь-якому ломбарді (не тільки автомобільному), якщо борги не виплачуються вчасно. то майно (тобто машина) виставляється на продаж. Адже компанія не може зберігати заставний автомобіль довго. Необхідно звільняти стоянку під нові машини.

Найцікавіше, що багато хто користується ситуацією, коли ломбард починає розпродавати майно. Адже непоганий автомобіль можна отримати за досить вигідною ціною. Автоломбард намагається якнайшвидше продати машину, тому ціна найчастіше нижча за ринкову.

Компанія «Каштан 2000» досить часто йде на зустріч своїм позичальникам і пропонує не ставити заставний автомобіль на стоянку. Ви можете користуватися своєю машиною, продовжуючи заробляти на ній гроші або їздити по своїх справах. Варто зазначити, що не у всіх фірм працюють в цій сфері такі умови, тому уважно вивчайте всі договори і документи перед укладенням угоди.

Отримати кредит можна не тільки під автомобіль, але і під іншу техніку. В якості застави може виступати спеціальний транспорт, причепи, спецтехніка, мотоцикли і навіть водна техніка – катера або яхти. Зазвичай оформлення документів не займає багато часу, максимум пару годин.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.