Як вибрати якісну охолоджуючу рідину?

ridinaБез охолоджуючої рідини не обійтися жодному водію, але коли настає час її міняти, часто виникають певні труднощі. Одна з них – незнання, як вибрати охолоджуючу рідину для авто, адже асортимент величезний, причому якісна охолоджуюча рідина від виробника є продукція яка розкручена, так є і невідомі бренди. Відносно виробника можна сказати з упевненістю – краще вибирати продукцію перевірених торгових марок. Але не варто забувати про численні підробки, так що краще робити покупку в надійному магазині, а не «з рук» на автобазарі.

Перше, що необхідно знати при підборі антифрізу – це те, що він буває трьох категорій, кожна з яких має ряд особливостей:

  • G13 – відрізняються наявністю в складі поліпропіленгліколю, високою екологічністю і відсутністю в складі небезпечних речовин;
  • G12 – містять комбінацію карбоксилатних з’єднань і етиленгліколю, забезпечуючи більшу ефективність відведення тепла і формування захисної плівки проти корозії;
  • G11 – економ-категорія, до якої входять склади з незначною кількістю присадок і додаткових властивостей (вони менш якісні, але і стоять на порядок дешевше).

На що орієнтуватися при виборі охолоджуючої рідини для авто?

Рідину яку можна було б по праву назвати ідеальною для всіх категорій споживачів, не існує. Це пов’язано з тим, що вибирати кожен автомобіліст повинен індивідуально, виходячи з:

  • кліматичних умов місцевості, де ви їздите на машині;
  • заводських специфікацій до допуску – вони у кожного бренду-виробника свої, наприклад, для BMW це №600.69.0 .;
  • технічні параметри мотора.

Майте на увазі, що в концентрованому вигляді охолоджуюча рідина не застосовується, якщо мова не йде про антифріз. Відповідно, перед використанням потрібно уважно прочитати інструкцію, де буде вказано, як домогтися необхідних температурних показників. Не варто забувати і про фінансову сторону питання, зокрема, щоб даремно не платити гроші, потрібно порівняти розцінки в різних магазинах і вибрати найбільш привабливі умови.

Знаючи, яку вибрати охолоджуючу рідину для автомобіля, необхідно упевнитися в якості придбаного складу шляхом візуального огляду та ряду перевірок, детальніше за посиланням http://5w40.com.ua/shop/category/oholodzhuiucha-ridina. Так, обов’язково повинна бути хороша упаковка, на деталях не повинно бути пошкоджень, також мають бути відсутні течі і нещільно прилеглі елементи. Нарешті, переконайтеся, що параметри, зазначені на упаковці, відповідають нанесеною на ОЖ маркування.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.