Шини Белшина

Шини БелшинаШини Белшина дивіться за посиланням https://shiny-diski.com.ua/tires/belshina є найбільш популярною гумою на території СНД, продукція компанії Белшина користується величезною затребуваністю серед власників автомобілів російського  та українського виробництва. Заводи з виробництва гуми Белшина розташовуються на території Білорусії.

При виробництві гуми Белшина використовуються тільки сучасні технології, високоякісні матеріали та інноваційне обладнання. Але, навіть не дивлячись на це, вартість шин Белшина залишається на прийнятному і доступному рівні і варіюється в межах від 30 до 45 $. Автомобільні покришки Белшина виграли тест на гальмування по сухому асфальту і при цьому обійшли таких істотних конкурентів, як Amtel і Effiplus.

Особливості

Використання автомобільних шин Белшина забезпечує автомобіль хорошими показниками безпеки, керованості, а також економії паливного ресурсу. Цей різновид автомобільної гуми розроблялася для експлуатації на міських дорогах з асфальтовим покриттям. Ключовою відмінною рисою покришок Белшина є структура їх протектора, який володіє якісним каркасом і своєю ексклюзивною асиметрією.

Варто відзначити розширений функціональний потенціал внутрішньої і зовнішньої сторони протектора. За параметром стійкості автомобіля відповідає зовнішній блок, який складається з великих і гладких відділів. Посилення конструкції зовнішнього блоку здійснюється використанням поздовжніх ребер. Такий підхід дає можливість вирішити відразу кількох завдань. Так як плече вважається закритим, істотно знижується рівень видаваного шуму. Забезпечується відмінні показники маневреності при русі на великих швидкостях. До основних переваг гуми Белшина слід віднести такі позитивні момент:

  • Відмінні технічні та експлуатаційні характеристики;
  • Відносно невелика вартість;
  • Тривалий експлуатаційний період;
  • Хороші показники зносостійкості;
  • Унікальна структура протектора.

Завдяки наявності у внутрішньому блоці великої кількості поперечних каналів забезпечується хороше водопоглинання, а також відведення води. Також у внутрішньому блоці є центральні ребра, які забезпечують динаміку розгону, а також чітку реакцію автомобіля на поворот керма.

Таким чином, гума Белшина  білоруського виробництва займає на місцевому ринку лідируючі позиції, і завдяки своїм відмінним технічним і експлуатаційним характеристикам, а також відносно невеликій вартості, може ефективно конкурувати з виробниками гуми зарубіжного виробництва.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.