Власник закладеного авто двічі намагався його викрасти

Розуміючи, що авто йому не повернути, чоловік вирішив просто викрасти зі стоянки свою «ластівку», при чому будь-якою ціною! Однак обидві його спроби не увінчалися успіхом.

Колишній співробітник поліції віддав свою Мазду під заставу, але ключі від автомобіля він якимось чином залишив при собі. І відразу ж спробував викрасти машину, але був зупинений охоронцями, і ті, передбачаючи подальші наміри, зняли з Мазди два задніх колеса. Однак чоловіка це не зупинило. Виявивши, що коліс немає, він вирішив позичити їх у сусіднього автомобіля Тойота, благо розмір підходив. Охоронці, не відразу помітили як він знімає колеса, одне він все-таки встиг відкрутити і, помітивши, що розкритий, швиденько кинув його в салон свого автомобіля, замкнув його і зник.

Коли власник прийшов за своїм автомобілем, йому пояснили ситуацію і попросили не заявляти в поліцію, а в якості тимчасової компенсації запропонували взяти колесо з Деміо. Той так і зробив і проїздив на цьому колесі три дні. Рівно стільки шукали співробітники автоломбарду порушника спокою, так як за місцем прописки він не з’явився. Баламута все таки вдалось знайти, і він віддав ключі кредиторам. Власнику Раума повернули його «законне» колесо, машину баламута зі стоянки прибрали і написали на нього заяву в поліцію.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.