Lexus офіційно представив седан LS

Преміальний японський бренд Lexus офіційно представив на Токійському автосалоні 2017 року концептуальний седан LS + Concept. Автомобіль дає уявлення про те, як буде розвиватися мова дизайну компанії в майбутньому.

Концепт Lexus LS + Concept (Lexus LS plus Concept) дає уявлення про модель LS нового покоління і приймає філософію дизайну наступного покоління преміального бренду.

В цілому, автомобіль зберігає відому решітку радіатора марки і поєднує її з набором нових унікальних рішень. Плюс до всього, представлений прототип отримав лазерні фари і унікальні задні габаритні вогні, а замість звичних дзеркал заднього виду на автомобілі встановлені маленькі камери.

Крім усього іншого, концептуальний седан Lexus LS + Concept оснащений системою Highway Teammate, яка обіцяє забезпечити автономне водіння. Очікується, що на серійних автомобілях преміальної японської марки ця система з’явиться в 2020 році.

Пріоритетна автономна технологія дозволяє автомобілю самостійно пересуватися по шосе. Електроніка автомобіля Lexus LS + Concept оцінює умови руху, а також вивчає інформацію, зібрану з доріг і прилеглих районів. Інші автономні функції, які присутні в концепції, включають зміну смуги руху і підтримку заданої відстані до інших транспортних засобів.

Крім цього, концептуальний седан Lexus LS + Concept може автоматично оновлювати свої системи шляхом обміну даними з центром обробки даних. Це, в свою чергу, також дозволяє автомобілю додавати нові функції, крім стандартних варіантів, вже встановлених в стандартному виконанні.

В даний час в нашому розпорядженні немає будь-якої інформації про технічну «начинку» представленого прототипу. Також компанія не опублікувала фотографій інтер’єру концепту Lexus LS + Concept.

Судячи з офіційних фотографій, прототип Lexus LS + Concept отримав особливо цікавий елемент – величезна решітка радіатора Spindle Grille може відкриватися і закриватися в залежності від умов руху і навколишнього середовища і поліпшити охолодження двигуна і аеродинаміку.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.