Компанія Volvo офіційно повідомляє про збільшення продажів і отриманого прибутку

Шведська автомобілебудівна компанія Volvo Cars офіційно повідомляє про значне збільшення обсягів глобальних продажів і отриманого прибутку за підсумками третього кварталу 2017 року.

Зокрема, згідно з даними шведського виробника, в третьому кварталі 2017 року операційний прибуток компанії склав 442 мільйони доларів, проти 250 мільйонів за аналогічний період минулого року. Таким чином, квартальний операційний прибуток марки «підріс» на 77,5%.

«Локомотивом» зростання глобальних продажів шведської компанії Volvo Cars в третьому кварталі 2017 року став Китай, де обсяг продажів автомобілів марки за звітний період виросли на 34%. У свою чергу, за підсумками перших дев’яти місяців зростання склало 29,9%.

У свою чергу, обсяги продажів автомобілів марки Volvo в Європі і США за звітний період виросли на 5,3% і 4,5%. Однак варто зазначити, що за підсумками дев’яти місяців 2017 року європейський ринок для шведського виробника «підріс» на 6,2%, а американський скоротився на 2,7%.

В цілому, за третій квартал 2017 року обсяг глобальних продажів шведської компанії Volvo Cars склав 135 831 автомобілів (+ 10,6%), а за підсумками дев’яти місяців – 413 472 автомобілів (+ 9,0%).

Згідно з даними виробника, популярної моделлю бренду є компактний позашляховик Volvo XC60 (як старий, так і новий). На другій сходинці найбільш затребуваних машин бренду розташовується Volvo V40 / Volvo V40 Cross Country. У компанії також повідомляють про високий попит на моделі 90-й серії.

Коментуючи результати продажів автомобілів марки в третьому кварталі і перших дев’яти місяців 2017 року Хокан Самуельсон, генеральний директор шведської компанії Volvo Cars, зазначає:

«Зростання чистого прибутку було обумовлене позитивним розвитком продажів на всіх ринках і поліпшеним асортиментом збуту в результаті збільшення продажів нових моделей S90 і V90, а також кроссовера XC60. В результаті операційний прибуток і маржа EBIT також покращилися, продемонструвавши прогрес у відповідності з нашими цілями підтримки стійкого рівня прибутку. Це підтверджує, що Volvo Cars – це дійсно глобальна компанія з привабливою модельною лінійкою в усіх регіонах ».

Нарешті, шведська автомобілебудівна компанія прогнозує, що 2017 рік стане четвертим роком поспіль, коли Volvo Cars продемонструє позитивну динаміку.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.