Volkswagen уклав договір співпраці з Google

Volkswagen буде співпрацювати з Google для розробки нових технологій транспортних засобів на сучасних квантових комп’ютерах.

Bloomberg повідомляє, що німецький виробник автомобілів буде використовувати квантові обчислення для моделювання структури акумуляторних батарей електромобілів, розробки штучного інтелекту для автономного водіння і вдосконалення систем управління трафіком.

У своїй заяві головний інформаційний директор Volkswagen Мартін Хофман сказав, що компанія хоче стати першим автовиробником на ринку з новими цифровими функціями для своїх автомобілів.

«Квантова комп’ютерна технологія відкриває для нас нові виміри. Ми з Volkswagen хочемо бути одними з перших компаній, хто буде використовувати квантові обчислення в побудові своїх автомобілів, як тільки ця технологія буде доступна в продажу ». В рамках сполучної ланки між двома фірмами Google надасть Volkswagen доступ до пристроїв, які обробляють інформацію, використовуючи принципи квантової механіки. Перш ніж домовитися з Google, Volkswagen використовував квантові обчислення в березні, щоб оптимізувати трафік на 10 000 таксі в Пекіні.

«Ми з нетерпінням чекаємо можливості разом досліджувати, як квантові обчислення можуть змінюватися і просувати автомобільну промисловість», – сказав голова відділу досліджень в області штучного інтелекту Google Quantum Хартмут Невен.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.