Вартість безпілотних автомобілів за сім років скоротиться на 90 відсотків

Виконавчий директор Delphi Technologies Кевін Кларк заявив про свої плани щодо зниження вартості безпілотників практично на 90% до кінця 2025 року.

Компанія Delphi вирішила змінити ставлення світових автовиробників до проектування і створення моделей. Суть полягає в тому, щоб навчити їх по-іншому збирати дані від проданих транспортних засобів і вигідно продавати. Спеціально для цього Delphi запустила окрему марку Aptiv, під якою будуть реалізовуватися безпілотні рішення для електричних автомобілів з досить бюджетними технологіями.

В даний час Aptiv оцінює, що вартість апаратного і програмного забезпечення для безпілотника варіюється в діапазоні від 70 000 до 150 000 доларів США на один транспортний засіб. Однак, в інтерв’ю Reuters Кларк сказав, що компанія має намір скоротити вартість до 2025 року приблизно до 5 000 доларів.

Кларк стверджує, що головне джерело для скорочення витрат буде в новому підході до розробки автомобілів. Очікується, то виробники будуть звертатися до компанії Aptiv, щоб ті створили платформу спеціально для електричних автомобілів, з вірною розстановкою батарей. Завдяки подібному підходу значно знизиться вартість кінцевого продукту.

Незважаючи на те, що вже зараз марка має достатню кількість замовлень з модернізації існуючих платформ під електромобілі, в найближчому майбутньому вони планують створювати їх з нуля. Таким чином, вийде зменшена кількість компонентів і досить складне програмне забезпечення.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.