За холостий прогрів двигуна будуть штрафувати

Саме стільки доведеться заплатити автомобілістам Австрії за роботу мотора вхолосту на паркінгу і за інші гріхи, які в Україні порушеннями не рахуються зовсім.

Австрійський автомобільний клуб OAMTC нагадав місцевим автомобілістам про те, що за очистку автомобіля від снігу на парковці при працюючому двигуні їм загрожує штраф в 5 000 євро. Інформацію про це оприлюднила газета Kronen Zeitung. Суворе покарання пояснюється заподіянням незручностей оточуючим сильним шумом і неприємним запахом, а також додатковим навантаженням на навколишнє середовище. Прогрів мотора і тим більше очищення автомобіля від снігу при працюючому моторі згідно з параграфом 102 урядового розпорядження – серйозне хуліганство, яке не тільки безглуздо, але і карається.

Європейські фахівці нагадали водіям, що сучасні двигуни не потребують прогріванні. Робота вхолосту не тільки не продовжує життя цього агрегату, але і не дозволяє йому швидко вийти на робочу температуру – тривалий прогрів мотора прискорює його зношення. Набагато краще відразу починати рух, ніж гріти автомобіль на паркінгу. Що стосується конденсату на стеклах з боку салону, він легко видаляється звичайною ганчіркою. Аналогічні за суворістю санкції застосовуються і до тих, хто не спромігся видалити сніг з фар, ліхтарів і номерних знаків.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

One Comment on “За холостий прогрів двигуна будуть штрафувати”

  1. Дослідження на цю тему проводили і не один раз! Якщо їхати одразу, на непрогрітому двигуні, то викиди значно збільшуються, як і витрати палива! Тобто, якщо не дуже холодно, пів хвилини вистачить на прогрів, якщо ж мінус 20, 2-5 хвилин. Якщо ж зовсім не прогрівати при -20, це дуже швидко виведе з ладу двигун! (якщо так постійно робити). Хоча німцям це тільки на руку! Вони нових машин наштампують! Тільки от нашим громадянам вони не по кишені… Робіть висновки! І перш чим копіювати маячню, хоч трішки вмикайте мізки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.