В Україні тепер можна на місці оформити ДТП онлайн

Раніше европотокол можна було складати тільки в паперовому вигляді.

Моторне транспортне страхове бюро України (МТСБУ) впровадило можливість складання протоколів про ДТП онлайн. Йдеться про так званому європротоколі – спеціальному повідомленні про настання аварії, який водії можуть вибрати в якості методу фіксації події, не привертаючи при цьому поліцію. Для цього є спеціальний сайт dtp.mtsbu.ua.

Раніше европотокол можна було складати тільки в паперовому вигляді на спеціальному бланку, який винуватець ДТП потім пред’являв в свою страхову компанію для відшкодування збитків постраждалій стороні. Про можливості електронного повідомлення поінформував начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій. “Європротокол можна швидко і зручно заповнити учасникам ДТП в одному екземплярі на будь-якому мобільному пристрої з камерою і підключенням до інтернету”, – зазначив чиновник на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, вдаватися до європротоколу як варіанту оформлення ДТП можна тільки в разі, якщо обидва водії тверезі і дійшли згоди щодо причин аварії, а також якщо немає постраждалих в результаті аварії.

Фото з мережі.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.