Виготовлення автомобільних номерів

Державні номерні знаки для автомобілів – це реєстраційні кодовані номери, які використовуються як засіб ідентифікації учасників дорожнього руху, і вони видаються для кожного автомобіля індивідуально при його реєстрації.

Номерні знаки для автомобілів за останні кілька десятків років зазнали кілька незначних змін. За основу їх виготовлення взята французька модель. У порівнянні з попередніми знаками, автомобільні гос.номер отримали додаткову секцію, яка вказує код регіону, а також тут передбачений національний прапор і позначення “UA” – країна реєстрації автомобіля. Хоча колірна гамма і сам розмір таблички залишилися колишніми, були також внесені деякі зміни в розміри шрифту і в кількість цифр, які мають державні реєстраційні знаки. Тепер їх стало менше. Самі номери добре ідентифікуються за кордоном, оскільки вони відповідають всім міжнародним стандартам.

Головне в сучасному державному знаку реєстрації автомобіля все ж не форма, а технологія виготовлення. Тепер, виготовляючи номера компанія Specznak, що за посиланням https://specznak.ua/avtonomera  використовують кілька ступенів захисту, які схожі на ступеня захисту грошових знаків. Пластина держномерів виготовляється з металу, проте фарба тут не використовується. Замість цього, застосовують спеціальну плівку (ЗМ) білого кольору зі світловідбиваючими властивостями. Саме вона містить напис “UA” і державний прапор. Вони не приклеєні, а внесені на плівку пі допомогою спеціальної технології компанії Specznak. На плівці також є елементи голографічного захисту у вигляді квадратиків з написами “UA”. Це допомагає визначати підроблені номерні знаки і швидко ідентифікувати викрадені машини. Плівка наноситься на пластину за допомогою спеціального термопресса, а написи видавлюється, а потім заливаються чорною фарбою.

Плівку можна знайти у вільному продажу, тому що вона виготовляється за кордоном за попереднім замовленням. В ідеалі повинен бути врахований кожен сантиметр, наявний на ліцензованому виробництві. На даний момент в Україні держномери виготовляються на декількох виробництвах, а потім ці реєстраційні знаки надходять в регіони, де вони проходять кінцеву обробку з напівфабрикатів. Однак цим займаються виключно ліцензовані підприємства такі як Specznak.

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.