Влада готує нову кампанію для водіїв

У Міністерстві інфраструктури презентували соціальну кампанію з безпеки дорожнього руху з акцентом на контролі швидкості «Не гони, Україно!». Кампанія буде проводитися в Житомирській, Івано-Франківській, Львівській, Харківській, Хмельницькій, Херсонській областях, а також в Києві та Одесі. Про це повідомляє Мінінфраструктури.

У презентації проекту взяв участь міністр інфраструктури Володимир Омелян.

«Ми хочемо привернути увагу учасників дорожнього руху до проблеми перевищення швидкості. Адже саме швидкість є одним з основних факторів ризику, який сприяє підвищенню кількості дорожньо-транспортних пригод зі смертельними наслідками. Люди повинні знати, що перевищення швидкості має наслідки для всіх – водіїв, пасажирів, пішоходів і велосипедистів. Життя людей в їх власних руках », – підкреслив Омелян.

Ініціатори проекту хочуть таким чином змусити українців зменшити швидкість на дорогах.

«Ми вирішили зосередитися в нашій першій інформаційної кампанії на питанні швидкості, як основний чинник смертності на автодорогах. І нове обмеження швидкості 50 км / год замість 60 км / год дасть великий позитивний ефект і збереже багато життів, якщо учасники руху будуть чесно дотримуватися цього швидкісного режиму », – пояснив в ході презентації керівник проекту« Національна кампанія з підвищення обізнаності громадян »Ерік Хойруп .

Знайшли помилку? Тоді виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.